elise.com.ua

Бюджет Російської Федерації "схудне" на $1 млрд через Венесуелу

  Розмір боргів Венесуели перед союзниками зростав протягом кількох останніх років

  Рахункова палата Російської Федерації уточнила прогнозовані доходи федерального бюджету – очікується, що РФ недоотримає майже $1 млрд, бо Венесуела, ймовірно, не зможе вчасно виплатити борги за двосторонніми кредитами. Відповідна інформація міститься в опублікованому документі, повідомляє НВ із посиланням на Reuters.

  Зазначається, що розмір боргів Венесуели перед союзниками – зокрема Росією та Китаєм – зростав чимдалі швидше протягом кількох останніх років. Відповідно до уточнень російської Рахункової палати у проекті поправок до бюджету на 2017-2019 роки – південноамериканська країна не виконала умови міжурядового протоколу 2016 року до угоди про надання Росією Каракасу кредиту в грудні 2011 року.

  Відповідно до цього протоколу, станом на вересень 2017 року борг Венесуели перед Росією складав $2,84 млрд, включно із вже простроченими платежами за кредитами та відсотками за ними. Усі наслідки непогашення цих кредитів поки невідомі. Зазначається, що в міністерстві нафти Венесуели та PDVSA (державна нафтогазова компанія Венесуели) поки інформацію ніяк не прокоментували.

  Нагадаємо, у ефірі "5 каналу" співдиректор програм зовнішньої політики та міжнародної безпеки Центру Разумкова Михайло Пашков заявив, що Росія щорічно витрачає $6 млрд на воєнну кампанію на Донбасі.

  Попередній матеріал
  Президент України підписав закон, який передбачає збільшення аліментів на дітей
  Наступний матеріал
  Наслідки путчу: У Туреччині арештували голову місцевої Amnesty International
  Loading...