NEXTA
NEXTA NEXTA

Білоруський суд визнав телеграм-канал і логотип NEXTA екстремістськими

  Читайте по-русски
  Суд звинуватив канал в "організації та публічних закликах до здійснення масових заворушень"

  У Білорусі телеграм-канал NEXTA Live і його логотип оголосили "екстремістськими матеріалами". Таке рішення ухвалив суд Центрального району Мінська, передає "Укрінформ".

  Суд звинуватив канал в "організації та публічних закликах до здійснення масових заворушень". Зазначається, що причиною такого рішення стала інформаційна продукція каналу – відеоролики, заклики і публікації від імені редакції каналу та передплатників. У ній суд розгледів ознаки екстремістської діяльності.

  Таке рішення було прийнято у зв'язку зі змістом інформаційної продукції (відеороликів, закликів і публікацій як від імені самої редакції каналу, так і передплатників), яка, на думку суду, містить ознаки екстремістської діяльності.

  До суду справа потрапила за заявою Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю і корупцією міністерства внутрішніх справ Білорусі про визнання інформаційної продукції екстремістськими матеріалами.

  "Що ж, нам хотілося б перегорнути цю сторінку, але оскільки ми працюємо суворо в рамках білоруського законодавства, тепер розмірковуватимемо над ребрендингом", – прокоментували рішення суду на самому телеграм-каналі.

  Нагадаємо, раніше у Білорусі проти засновника популярного опозиційного телеграм-каналу NEXTA Степана Путила відкрили кримінальне впровадження.

  Майже за тиждень протестів у Білорусі аудиторія телеграм-каналу NEXTA Live зросла до 1,9 млн підписників. Він став майданчиком для поширення анонімних фото та відео з демонстрацій по всій країні. Також на каналі активно закликають долучатися до протестів та влаштовувати страйки.

  Зараз головреди NEXTA Live Роман Протасевич та Степан Путило перебувають у Польщі, де попросили політичного прихистку.

  Попередній матеріал
  Родинам загиблих на Харківщині курсантів виплатили компенсації – Міноборони
  Наступний матеріал
  Бойовики примусово втягують мешканців ОРДЛО до своїх угрупувань – СБУ
  Loading...