Літак
Літак Shutterstock

Безвіз знову запрацював: Франція і Швеція відкривають свої кордони для туристів – які умови в'їзду

  Читайте по-русски
  Немає обмежень для в’їзду, якщо громадянин України вакцинований однією із вакцин, визнаних Європейським агентством лікарських засобів (EMA) і дозволених для використання на території Франції і Швеції

  Франція відкрила кордони для українців. При собі потрібно мати свідоцтво про вакцинацію або свіжий негативний тест на коронавірус. Про це повідомив у Twitter міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

  За його словами, французький уряд відкрив в’їзд для всіх типів подорожей українців згідно з рекомендацією Ради ЄС.

  Як йдеться на порталі МЗС України "Подорожуй безпечно", немає обмежень для в’їзду, якщо громадянин України вакцинований однією із вакцин, визнаних Європейським агентством лікарських засобів (EMA) і дозволених для використання на території Франції.

  До них належать вакцини Pfizer/Comirnaty, Moderna, AstraZeneca/Vaxzevria/Covishield і Janssen/Johnson & Johnson. Вакцинація вважається повною, якщо минуло 28 днів після щеплення вакциною Janssen і 7 днів після введення другої дози вакцини Pfizer, Moderna, AstraZeeca/Vaxzevria/Covishield.

  У разі, якщо громадянин України, віком від 12 років, не пройшов вакцинацію, він може в'їхати до Франції при наявності ПЛР-тесту, зробленого не раніше, ніж за 72 години до в'їзду, або тесту на антитіла, зробленого не раніше, ніж за 24 години до в'їзду.

  Швеція також оголосила про відкриття в'їзду для туристів з України. Поточні обмеження будуть скасовані з 26 липня. Про це йдеться на сайті шведського уряду.

  Таке рішення було ухвалено 22 липня.

  "Жителі України будуть звільнені від заборони на в'їзд", – йдеться в повідомленні.

  Для в'їзду до Швеції українці, яким виповнилося 18 років, повинні надати негативний тест на COVID-19, зроблений протягом останніх 48 годин.

  Українські сертифікати про вакцинацію Швеція поки не визнає. Визнаються сертифікати, видані тільки в країнах ЄС/ЄЕП, Андоррі, Монако, Сан-Марино, Швейцарії або Ватикані.

  Також Швеція визнає вакцини, дозволені ВООЗ для використання в надзвичайних ситуаціях. Це, зокрема, вакцина Comirnaty від Pfizer, Spikevax від Moderna, Vaxzevria від AstraZeneca, Janssen, AstraZeneca/SKBio, CoviShield, BIBP/Sinopharm, CoronaVac від Sinovac.

  Як повідомляв 5.UA, 2 липня 2021 року Австрія і Нідерланди відкрили свої кордони для вакцинованих українців

  Попередній матеріал
  Золоте на Донбасі перетворюється на гарячу точку – ОБСЄ
  Наступний матеріал
  "Ідеальний час для мандрівок": чим здивує погода на вихідних та де чекати дощу
  Loading...

  Науковці з'ясували, що триваліша перерва між дозами Pfizer дає більший імунітет від COVID-19

  США обурені відмовою Китаю розслідувати походження COVID-19

  В Україні знову зробили рекордну кількість щеплень від COVID-19 за добу

  Плюс майже 800 інфікованих за добу: показник захворюваності на COVID-19 четвертий день тримається на одному рівні

  Зафіксовано новий епіцентр коронавірусу: вчені попередили про зростання смертності від COVID-19

  Походження COVID-19: Китай відмовився допомагати з розслідуванням ВООЗ