Безробіття
Безробіття відкриті джерела

Безробіття зростає неймовірними темпами навіть у розвинених країнах – ОЕСР

  Читайте по-русски
  Зростання числа безробітних особливо виражене серед жінок та молоді (вік від 15 до 24 років)

  Рівень безробіття в країнах Організації економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР) в березні 2020 року зріс до 5,6% (5,2% в лютому) на тлі пандемії коронавирусной інфекції COVID-19, і попередні дані за квітень вказують на подальше безпрецедентне зростання. Про це повідомляє Мінпром.

  Кількість безробітних в країнах ОЕСР у позаминулому місяці збільшилася на 2,1 млн осіб – до 37 млн, сказано в повідомленні Організації економічного співробітництва. Зростання числа безробітних був особливо вираженим серед жінок та молоді (вік від 15 до 24 років).

  Отже, безробіття серед жінок в березні підвищилася на 0,5 відсоткового пункту (в. п.), до 5,8%, серед чоловіків – на 0,3 в. п., до 5,3%, серед молоді – на 1 в. п., до 12,2%.

  Згідно з вказаними за першу половину квітня даними (до 18 квітня), швидко зростає безробіття у США – до максимальних з 1948 року 14,7% проти 4,4% в березні, а також у Канаді – до 13% з 7,8%.

  Сказано також, що безробіття в Єврозоні в березні збільшилося до 7,4% з лютневих 7,3%.

  В Канаді, Колумбії, Південній Кореї і США рівень безробіття підвищився на 0,5 в. п. В Японії безробіття в березні зросло лише на 0,1 в. п. (до 2,5%), а в Мексиці – знизилося на 0,3 в. п. (до 3,3%).

  У Німеччині рівень безробіття в позаминулому місяці склав 3,5% (3,4% у лютому), у Франції – підскочив до 8,4% з 7,9%, а в Італії впав до 8,4% з 9,3%.

  Попередні дані за квітень вказують на зростання безробіття в Німеччині на 0,8 в.п., в Бельгії – на 0,6 в. п., а також на зниження в Норвегії – на 0,6 в. п.

  Створена в 1961 році ОЕСР є однією з провідних економічних організацій світу, яка включає 37 найбільш розвинених держав. На даний час до неї входять Австралія, Австрія, Бельгія, Великобританія, Угорщина, Німеччина, Греція, Данія, Ізраїль, Ірландія, Ісландія, Іспанія, Італія, Канада, Колумбія, Латвія, Литва, Люксембург, Мексика, Нідерланди, Нова Зеландія, Норвегія, Польща, Португалія, Словаччина, Словенія, США, Туреччина, Фінляндія, Франція, Чехія, Чилі, Швейцарія, Швеція, Естонія, Південна Корея і Японія. Штаб-квартира ОЕСР знаходиться в Парижі.

  Попередній матеріал
  У Міносвіти розповіли, як відбуватиметься вступ в університети для жителів окупованих територій
  Наступний матеріал
  Поблизу Мар'їнки працює ворожий снайпер: поранено українського бійця
  Теги:
  Loading...