Берлусконі звинувачують у зв`язку з неповнолітньою повією

  Сильвіо Берлусконі знову в епіцентрі скандалу. Італійському прем`єру закидають зловживання службовим становищем і зв`язки з неповнолітньою повією.
  За це він може відповісти у суді, адже напередодні Конституційний суд частково позбавив Берлусконі імунітету. Берлусконі більше не зможе ігнорувати судові засідання, посилаючись на зайнятість державними справами.  

  Нікола Пацієнца, голова прес-служби Конституційного суду: "Конституційний суд визнав нелегітимною поправку до закону щодо недоторканності, за якою Берлусконі міг не з`являтися на судові засідання, посилаючись на зайнятість державними справами, позаяк, це суперечить конституції Італії".

  Антонелло, мешканець Рима: "Як на мене, якщо у Берлусконі є важливі справи - слухання можна перенести на іншу дату. Але присутнім на судових засіданнях він має бути обов`язково".

  Щойно конституційний суд визнав поправку незаконною, як прокуратура Мілана висунула Берлусконі звинувачення у зловживанні службовим становищем і причетність до проституції. У справі фігурує неповнолітня марокканка на ім`я Рубі. Нібито саме її інтимними послугами користувався прем`єр, коли дівчині було всього сімнадцять років. Проституція в Італії - легальна, але тільки з повнолітніми. На кадрах, відзнятих ще минулого року, Рубі позує для камер на вечірках, влаштованих головою уряду.

  Тоді вона була не тільки неповнолітньою, але й не мала документів для перебування в Італії. Усе це з`ясували, коли Рубі упіймали на крадіжці. Але після одного дзвінка Берлусконі до відділку - дівчину відпустили. Коштовні подарунки, як от авто, годинник і сім тисяч євро, отриманих від італійського прем`єра, вона пояснювала подякою за присутність на вечірках. Сам Берлусконі усі звинуваченя відкидає і називає їх політично мотивованими.

  Ганна Ільїних, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Конфлікт у ФФУ досяг апогею
  Наступний матеріал
  ЗМІ: Бакієв став директором військового заводу в Білорусі
  Теги: