Конфлікт у ФФУ досяг апогею

  Загострення конфлікту у Федерації футболу України. Майже три чверті регіональних організацій-членів ФФУ виступають за скликання позачергового конгресу. Про це повідомив перший віце-президент федерації Сергій Стороженко.

  І на цьому конгресі, за його словами, хочуть поставити на голосування питання про висловлення недовіри чинному президенту Федерації Григорію Суркісу. Дату проведення позачергового зібрання та його порядок денний визначать члени виконавчого комітету ФФУ на своєму засіданні, яке, за попередньою інформацією, може відбутися у понеділок, 17 січня.

  Сергій Стороженко, віце-президент ФФУ: "Вот то, что сейчас происходит в стенах ФФУ, свидетельствует о том, что высшие руководители Федерации, они не поняли что произошло в стране, в футбольном сообществе, и они будут любыми путями делать все, чтобы любыми путями не допустить проведения внеочереднорго конгресса. Но скрыть то, о чем говорят в сообществе, невозможно".

  Нагадаємо, 15 грудня 2010 року в Києві так і не відбувся 12-ий Конгрес Федерації футболу України. Деякі делегати наполягали на внесенні до порядку денного питання вотуму недовіри Григорію Суркісу. Сам Президент ФФУ вимогу присутніх не задовольнив, посилаючись на статут федерації. Тому більшість делегатів відмовилися голосувати за порядок денний, а отже - зірвали проведення конгресу.

  Попередній матеріал
  Данилишина випустили із чеської в`язниці
  Наступний матеріал
  Берлусконі звинувачують у зв`язку з неповнолітньою повією
  Теги: