Данилишина випустили із чеської в`язниці

  Міністр економіки уряду Тимошенко - на свободі. Богдана Данилишина випустили із в`язниці попереднього утримання за рішенням міського суду Праги. Про це 5 каналу повідомив його адвокат Ігор Фомін.

  Ігор Фомін, адвокат Богдана Данилишина: "Після розгляду матеріалів, наданих заявником, та їх порівняння з країною походження, адміністративний орган зробив висновок, що заявник переслідується у своїй країні за здійснення своїх політичних прав і свобод. Згідно з параграфом 12, літери "А" закону про надання політичного притулку, що йому потрібно надати цей притулок. Єдина підстава для того, щоб не відбувся цей процес екстрадиції - прийняття рішення про те, що особа переслідується не за кримінальними, а політичними мотивами. Це рішення вже прийняте".     

  Водночас ні МЗС, ні посольство України в Чехії не мають офіційного підтвердження цієї інформації. На території української амбасади Данилишина затримали торік у жовтні. З вересня його розшукував Інтерпол на прохання України, колишнього міністра звинувачують у зловживаннях під час будівництва терміналу Ф у київському аеропорту "Бориспіль".

  Заступник Генпрокурора Віктор Войцишин заявив агенції УНІАН, що Україна вимагатиме екстрадиції Богдана Данилишина. Напередодні, нагадаємо, Чехія надала колишньому міністрові економіки України політичний притулок.  

  Попередній матеріал
  У Лондоні відбувся благодійний концерт
  Наступний матеріал
  Конфлікт у ФФУ досяг апогею
  Теги: