Бенедикт XVI провів одну з останніх публічних аудієнцій [відео]

  Одну з останніх публічних аудієнцій провів Папа Римський Бенедикт XVI. Це його перший виступ після оголошення про зречення престолу.

  Послухати промову понтифіка зібралися 8 тисяч вірян. Час від часу вони переривали виступ Папи гучними оплесками. У своїй промові Бенедикт XVI сказав, що розуміє, як його рішення засмутило багатьох людей. Однак фізична та духовна неміч уже не дозволяють йому виконувати обов`язки, як належить. Пізніше Бенедикт XVI проведе месу, яка відзначає початок Великого посту перед Великоднем. Раніше її планували влаштувати у маленькій церкві, але з огляду на останні події - перенесли до собору святого Петра. У понеділок, під час засідання кардиналів, Бенедикт XVI несподівано заявив, що вирішив піти у відставку через поважний вік та поганий стан здоров`я. Він став першим понтифіком за 600 років, який після зречення залишив посаду.

  Бенедикт XVI, Папа Римський: "Продовжуйте молитися за мене, за церкву та за майбутнього Папу. Я вирішив піти з власної волі й роблю це на благо церкви. І вірю, що християнська церква належить Христу, який завжди охоронятиме її та піклуватиметься про неї".

  Попередній матеріал
  У Тернополі влаштували виставку художника-іконописця з вадами слуху [відео]
  Наступний матеріал
  Австралійських аборигенів офіційно визнали корінним населенням країни
  Теги:
  Loading...