Багатотисячний мітинг у Південній Кореї: люди стривожені загрозою від північного сусіда

Активісти переконані, що будівництво протиракетного комплексу США тільки наражає їх на небезпеку

У Південній Кореї протестують проти розгортання американського протиракетного комплексу. На демонстрації в Сеулі вийшли тисячі мешканців округу Сонджу, де й планують розмістити комплекс.

Зазначається, що люди обурені рішенням збудувати стратегічний об'єкт без погодження з мешканцями округу і вважають, що він наражатиме їх на небезпеку.

У відповідь на рішення розгорнути протиракетний комплекс у Південній Кореї, КНДР здійснила запуск трьох балістичних ракет. Як стало відомо, ракети подолали відстань у понад 500 кілометрів і вибухнули над Японським морем.

/
/
/
/

Це вже другий запуск ракет у Північній Кореї з початку місяця. Нагадаємо, 9 липня північнокорейські військові запустили балістичну ракету з підводного човна. Однак цей запуск виявився невдалим – ракета вибухнула на висоті 10 км. 

У свою чергу, президент Південної Кореї переконує, що уряд зробить все можливе, щоб захистити своїх громадян.

"За попередні дні я зіткнулася із хвилею критики, однак як головнокомандувач, я повинна ухвалювати рішення, що дозволять захистити громадян Південної Кореї. Уряд зробить усе можливе, щоб убезпечити мешканців країн від загроз із півночі. Наші війська мають бути повністю готові протистояти будь-яким провокаціям з боку Пхеньяна", – зазначила президент Південної Кореї Пак Кин Хе. 

Попередній матеріал
Савченко прокоментувала своє звання Героя України
Наступний матеріал
Ціллю нападників був саме Шеремет, розрахунок був точний – ЗМІ

КНДР запустила три балістичні ракети

США та Південна Корея домовилися, де розмістять протиракетні системи

Північна Корея запустила балістичну ракету з субмарини - ЗМІ

КНДР здійснив запуск двох балістичних ракет, обидві впали в Японське море - Пентагон