Ціллю нападників був саме Шеремет, розрахунок був точний – ЗМІ

  За інформацією журналістів, шансів на порятунок у журналіста не було

  Попередня інформація, отримана слідчою групою в процесі первинних досліджень тіла та автомобіля загиблого журналіста Павла Шеремета, свідчить, що метою злочинців був саме водій. Про це повідомляє ZN.UA з посиланням на джерела у правоохоронних органах.

  Зазначається, що слідство у справі схиляється до версії, що метою злочинців був саме Павло Шеремет.

  "Розрахунок був точний і грамотний. Вибухівки було закладено рівно стільки, щоб вистачило тільки для водія, і не вразило нікого поруч. Якби вибухова хвиля пішла вниз, її б істотно загасило на землі, але вона пішла вгору і вліво. Це було полювання виключно на жертву вбивства", – цитує ZN.UA своє неназване джерело.

  "Якщо б у машині були пасажири, то вони, швидше за все, вижили б. Це говорить про те, що розрахунок був суто на ураження водійського місця, а не на знищення всієї машини", – додав співрозмовник.

  За інформацією видання, судмедексперти вже завершили роботу над тілом загиблого журналіста і зробили висновки, що смерть настала внаслідок несумісних з життям травм та крововтрати.

  "Мінно-вибухова травма, смерть настала від великої, швидкої і критичної для життя (1-2 хвилини) крововтрати та шоку. Шансів не було", – переказує ZN.UA.

  Як відомо, у СБУ розглядають вже шість версій вбивства Шеремета

  Нагадаємо, ранком 20 липня в середмісті Києва вибухнуло авто, в якому знаходився журналіст. Попередньо слідчі кваліфікують цю подію як умисне вбивство. Інцидент стався на розі вулиці Богдана Хмельницького та Івана Франка. Вибух прогримів о 7:45 під час руху авто. Шеремет від'їхав від дому всього кілька десятків метрів.

  Попередній матеріал
  Багатотисячний мітинг у Південній Кореї: люди стривожені загрозою від північного сусіда
  Наступний матеріал
  Столичний суд заарештував двох екс-прокурорів Криму

  У МВС оприлюднили фото огляду машини, в якій загинув Павло Шеремет

  У СБУ розглядають вже шість версій вбивства Шеремета

  Тандіт: Вбивство Шеремета може бути спробою дискредитувати українських силовиків

  Найєм: Виконавців вбивства Шеремета знайдуть дуже швидко