Столичний суд заарештував двох екс-прокурорів Криму

Печерський суд столиці встановив заставу у понад 800 тисяч гривень

На засіданні у четвер, 21 липня, Печерський райсуд столиці постановив узяти під арешт екс-прокурорів Криму Вадима Букрея та Сергія Хальзева до 14 вересня з правом внесення застави. Про це повідомляє видання "Крим.Реалії".

Згідно з повідомленням, суд визначив суму застави у 826 тисяч гривень. Як стало відомо, засідання проходило у закритому режимі.

Зазначається, що обом екс-прокурорам висувають підозри у вимаганні хабаря в екс-депутата Верховної Ради Криму Василя Ганиша, підозрюваного у державній зраді.

За інформацією СБУ, правоохоронці задокументували, що процесуальні керівники справи вимагали в екс-депутата 45 тисяч доларів за зміну статті обвинувачення на менш тяжку. Згодом сума зменшилася до 15 тисяч доларів. Обом колишнім працівникам прокуратури Криму оголосили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною 4 статті 368 Кримінального кодексу України.

Як відомо, 28 квітня 2015 року СБУ затримала Ганиша в Херсонській області. Його підозрюють у державній зраді. Йдеться про підтримку так званого "референдуму про приєднання до РФ". Сам Ганиш цей факт заперечує.

Попередній матеріал
Ціллю нападників був саме Шеремет, розрахунок був точний – ЗМІ
Наступний матеріал
Парламент Туреччини підтримав введення надзвичайного стану

"Кримське правосуддя": окупаційна влада продовжила арешт трьом кримським татарам

Служба зовнішньої розвідки РФ не визнає окупації Криму Росією

У Криму окупаційна влада заборонила лікарям спілкуватися з журналістами

Територія приниження і бюрократії, або кілька слів про медицину у Криму