zik.ua

КНДР здійснив запуск двох балістичних ракет, обидві впали в Японське море - Пентагон

  У США рішучо засудили північнокорейські ракетні випробування, що порушують резолюції Радбезу ООН

  У США офіційно підтвердили невдалі запуски двох балістичних ракет середньої дальності зі східного узбережжя Північної Кореї, які впали у Японське море. Про це повідомляє Reuters.

  "Під час двох останніх запусків у Північній Кореї ракети пролетіли над Японським морем, де обидві впали", - цитує видання заяву Пентагону.

  Зазначається, що обидві ракети запустили з району Вонсан на східному узбережжі Північної Кореї. Найімовірніше, це системи балістичних ракет середньої дальності "Мусудан".

  За попередніми розрахунками, запуск першої ракети відбувся о 20:56 за Гринвічем, другої – приблизно через дві години, о 23:03. Водночас, у Пентагоні підкреслили, що "жодна ракета не становила загрози для континенту Північної Америки".

  Разом з тим, Сполучені Штати рішуче засудили цей та інші північнокорейські ракетні випробування, які відбулися з порушенням резолюцій Ради Безпеки ООН. У Державному департаменті США з цього приводу підкреслили, що офіційний Вашингтон має намір порушити це питання в ООН, щоб "посилити міжнародну рішучість у притягненні КНДР до відповідальності за ці провокаційні дії".

  Нагадаємо, 21 червня сили самооборони Японії отримали наказ здійснити перехоплення балістичної ракети КНДР у разі необхідності.

  Як відомо, у квітні Північна Корея провела три невдалі запуски таких ракет. Пхеньяну ще жодного разу не вдавалося провести успішні випробування "Мусудан".

  Попередній матеріал
  Шкіряк: жодної амністії тим, на чиїх руках кров українців, бути не може
  Наступний матеріал
  Ранок в АТО: обстріли бойовиків не припиняються, неподалік Авдіївки ворог задіяв важку артилерію
  Теги:
  Loading...

  У Японії видали наказ перехопити балістичну ракету КНДР за потреби

  КНДР провела запуск балістичної ракети з субмарини

  Вночі КНДР здійснила невдалий запуск балістичної ракети

  У КНДР випробовували новий двигун для міжконтинентальної балістичної ракети