Багатотисячний мітинг триває у столиці Єгипту

  Десятки тисяч людей вже зібралися на центральній площі Каїра для наймасовішої акції протесту - "Маршу мільйонів". Вимога незмінна - відставка президента, який керує країною понад тридцять років.
  Хосні Мубарак полишати посаду не збирається. Напередодні він дав доручення віце-президенту Омару Сулейману розпочати перемови з опозицією і затвердив новий склад уряду. Проте кадрові зміни у Кабміні не влаштовують мітингувальників. На восьмий день протистояння з владою вони оголосили наймасштабнішу акцію протесту з початку заворушень. Нагадаємо, люди вийшли на вулиці 25-го січня через високі ціни та безробіття. Протести переросли у сутички із поліцією. Загинуло півтори сотні людей. Через заворушення втекли з в`язниці тисячі злочинців. Вони разом із мародерами грабують крамниці і приватні помешкання.

  Протестувальник: "Серед нас є ті, хто відповідає за безпеку під час протестів. Слід пильнувати, адже з в`язниці втекло чимало злочинців. Ніхто не знає, де і коли можуть спалахнути провокації".

  Протестувальник: "Ми хочемо змінити систему. Ми прагнемо повалити цей корупційний режим. Армія за нас. Свої не стрілятимуть у своїх". 

  Попередній матеріал
  Аутсайдер баскетбольної Суперліги БК "Київ" переміг вдруге поспіль
  Наступний матеріал
  У Каїрі тривають масові акції протесту з вимогою відставки Мубарака
  Теги: