Баффетт зайняв перше місце у списку мільярдерів журналу "Форбс"

  Білл Гейтс вже не очолює світовий перелік мільярдерів журналу "Форбс". Перше місце в оновленому списку посів американський інвестор Уоррен Баффетт зі статком 62 мільярди доларів. На другому місці – глава телекомунікаційної імперії, мексиканець Карлос Слім - відстає лише на два мільярди.
  Ці двоє багатіїв посунули Гейтса на третю сходинку: у нього 58 мільярдів. Наймолодший мільярдер – двадцяти три річний Марк Цукерберг, засновник інтернет сайту "Facebook". Ця ідея принесла йому півтора мільярда доларів. Форбс підсумував статки всіх багатіїв світу - це майже чотири з половиною трильйони доларів. І ще одна новина: Росія наздоганяє Сполучені Штати за кількістю мільярдерів. Вона тепер - на другому місці. 

  В Україні ж Форбс нарахував сімох мільярдерів. Першим серед них і сто двадцять сьомим у загальному переліку став Ринат Ахметов. Його статки оцінили у сім мільярдів триста мільйонів доларів. Другий - Віктор Пінчук з п`ятьма мільярдами. Далі у рейтингу Ігор Коломойський, Геннадій Боголюбов, Костянтин Жеваго, Віталій Гайдук та Сергій Тарута. За минулий рік українська група у "Форбс" стала удвічі багатшою. Зараз вона "коштує" понад 29 мільярдів.
  Попередній матеріал
  У Севастополі відбулась виставка вишивки ХІХ-ХХ ст. (РОЗШИРЕНО)
  Наступний матеріал
  Мелітополець украв тепловоз заради своєї коханої (РЕПОРТАЖ)
  Теги: