Мелітополець украв тепловоз заради своєї коханої (РЕПОРТАЖ)

  До коханої - за будь-яку ціну намагався дістатися мешканець Мелітополя. 22-річний юнак був у Дніпропетровську і запізнився на свій потяг. Тож, щоби встигнути на побачення у рідному місті - він викрав локомотив.
  Коли потяг показав хлопцеві "хвоста", дилема, як дістатися додому, перед юнаком не постала. Професійні навички - юнак працював у рідному Мелітополі помічником машиніста - стали у пригоді. У порожньому тепловозі він знайшов запасні ключі. Затримуватися на добу - до наступного рейсового потягу - хлопець не став. Вдома на нього чекала наречена.

  Затриманий: "Не знаю, что-то перемкнуло меня, чтобы дойти домой пешком. Потом думаю - это нереально, я ж умею на локомотиве ездить. Смотрю - локомотив - стоит. так как я помощник машиниста, я знаю все обязанности машиниста и помощника. Залез туда, проехался чуть-чуть."

  Проїхав викрадач лише 200 метрів. На заваді стали правохоронці та працівники депо. Міліціонери кажуть: для них цей випадок просто неймовірний - востаннє на території України тепловоз викрадали ще на початку минулого століття.

  Віталій Шарапа, в.о. Начальника лінійного управління УМВС України на залізниці: "Он на какой-то эмоциональной строчке, можно сказать даже влюбленности к девушке, он хотел похитить этот тепловоз. Это, наверное, в предверии 8 марта получилось все...У нас последний тепловоз угонял батька Махно, насколько я помню. В смысле, паровоз тогда".

  Наразі проти Ромео-невдахи порушили кримінальну справу. За такий романтичний вчинок хлопцеві загрожує трирічне ув`язнення. 

  Юлія Фінгарет, Андрій Ковбаса, 5 канал, Дніпропетровська область
  Попередній матеріал
  Баффетт зайняв перше місце у списку мільярдерів журналу "Форбс"
  Наступний матеріал
  Китай продемонстрував олімпійське селище (РОЗШИРЕНО)
  Теги:
  Loading...