Нагірний Карабах
Нагірний Карабах Shutterstock

Азербайджан показав докази обстрілу своєї території російськими ракетами

Читайте по-русски
Йдеться про модифікацію, яку використовують виключно ЗС Росії

Азербайджан знайшов докази обстрілу своєї території російськими ракетами. Під час розмінування територій у Нагірному Карабасі військові виявили уламки російських ракет "Іскандер".

У Баку переконані, що йдеться не про експортний варіант для Вірменії, а про модифікацію для використання російськими військовими. Їх фото опублікували на сайті державного агентства АЗЕРТАДЖ.

Уламки двох ракет знайшли представники Агентства з розмінування територій Азербайджану (ANAMA) у районі міста Шуша, де відбувалися найбільш запеклі бої до підписання мирної угоди торік. Довжина ракети – 7,2 м, діаметр – 920 мм.

Начальник головного штабу Збройних сил Вірменії Артак Давтян уже заявив, що не може коментувати повідомлення про ракети, оскільки інформація "не підлягає розголошенню".

А от речник Кремля Дмитро Пєсков традиційно відкинув усі звинувачення Азербайджану. Твердить, що "Іскандери" у карабаському конфлікті не застосовувалися.

Раніше прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявляв, що російські ракетні комплекси "Іскандер" у конфлікті продемонстрували слабку ефективність – ракети "не вибухнули, або вибухнули на 10%". Пізніше він заперечив свої ж слова, посилаючись на нібито надану йому неправильну інформацію.

Дивіться також: 44 дні війни: історія міста Фюзулі та як Азербайджан планує відновити руїни

Попередній матеріал
Стало відоме ім'я армійця, який підірвався напередодні під Шумами
Наступний матеріал
Довибори на Прикарпатті: "Опора" закликає поліцію розслідувати можливі фальсифікації на окрузі
Loading...