Азербайджанські армійці
Азербайджанські армійці mod.gov.az

Азербайджан підрахував бойові втрати за місяць війни в Нагірному Карабасі

  Читайте по-русски
  Ситуація між Вірменією та Азербайджаном загострилася 27 вересня, коли на спірній території почалися активні бої

  Міністерство оборони Азербайджану повідомило про 2783 загиблих військовослужбовців у війні в Нагірному Карабасі, яка почалася 27 вересня 2020 року. Про це йдеться в заяві оборонного відомства країни.

  Також повідомляється, що серед загиблих є 103 військовослужбовці, яких поки не вдалося ідентифікувати, це роблять спеціалісти за допомогою аналізу ДНК. Крім цього, ще понад 100 військових пропали безвісти, а 1245 – перебувають на лікуванні.

  Зазначається, що протягом усієї війни азербайджанське військове відомство не розкривало кількості втрат у Карабасі. Генпрокуратура Азербайджану повідомляла тільки про жертви серед цивільного населення.

  Як відомо, ситуація навколо Нагірного Карабаху загострилася 27 вересня 2020 року, коли на спірній території почалися активні бої. Азербайджан і Вірменія один одного звинуватили в провокації, після чого азербайджанські збройні сили почали наступ, захопивши південну частину проблемного регіону і впритул підійшовши до столиці невизнаної "НКР" – Степанакерт.

  Пізніше президенти Вірменії, Азербайджану і Росії підписали спільний документ про припинення бойових дій у Нагірному Карабасі. Перемир'я набрало чинності з 10 листопада.

  Попередній матеріал
  Поліція може обмежити доступ до Софійської площі в Києві на період новорічних свят
  Наступний матеріал
  У ВООЗ перспективи вакцин проти COVID-19 назвали феноменальними
  Loading...

  Війна за Нагірний Карабах: Вірменія заявила про відновлення ракетних обстрілів

  Президент Азербайджану заявляє про звільнення міста в Нагірному Карабасі

  Азербайджанська армія взяла під свій контроль 9 населених пунктів Нагірного Карабаху