В Баку пройшов мітинг проти репресій в країні
www.kavkaz-uzel.ru

Азербайджан не планує долучатись до Євразійського економічного союзу

  На порядку денному питання про вступ у Євразійський економічний союз для Азербайджану зараз не стоїть.

  Про це заявив міністр закордонних справ країни Ельмар Мамед'яров, передає ТАСС.

  "Азербайджан не одержував офіційного звернення про вступ у вищеназвану структуру (ЄАЕС), і в порядку денному Азербайджану таке питання не стоїть", - наводять у четвер місцеві ЗМІ слова міністра.

  За словами Мамед'ярова, його країна проводить незалежну політику і "в політичних, економічних і торгівельних зв'язках віддає перевагу двосторонньому формату, що повністю виправдовує себе з точки зору взаємовигідного співробітництва".

  Торкаючись російсько-азербайджанських зв'язків, голова МЗС наголосив, що між двома країнами існують "теплі і дружні відносини, що спираються на взаємну повагу і взаємовигідну співпрацю".

  "Розширення кола охоплення наших зв'язків у галузі політики, економіки, торгівлі, вкладення взаємних інвестицій, забезпечення безпеки і боротьби з тероризмом, у військовій і військово-технічній, гуманітарній та інших сферах заслуговує схвалення. Як сусідня держава, Росія також є одним із головних торговельних партнерів Азербайджану", - наголосив Мамед'яров. Він також відзначив позитивну динаміку зростання торгового обороту між двома країнами і розширення зв'язків у гуманітарній сфері.

  "Нас лише тішить інтенсивність взаємних візитів між Азербайджаном і Росією на всіх рівнях відповідно до динаміки розвитку двосторонніх зв'язків", - сказав голова азербайджанського МЗС.

  Попередній матеріал
  Звинуваченого у "справі Сенцова" в Росії посадили на 7 років
  Наступний матеріал
  Російський Червоний хрест вважає "путінські гумконвої" вторгненням

  МЗС: Хакери зламали поштову скриньку посольства України в Баку [відео]

  В Баку визначились перші 10 фіналістів Євробачення

  Затримано бойовика "ДНР" з Азербайджану

  Азербайджанська громада Житомира зібрала зимове спорядження для 95-ї бригади