5.ua

МЗС: Хакери зламали поштову скриньку посольства України в Баку [відео]

  Хакери зламали поштову скриньку посольства України в Баку, а не офіційний сервер МЗС. Про це повідомляє речник міністерства Євген Перебийніс.

  За його словами, е-меіл був розміщений на сервері приватного азербайджанського провайдера. Використання резервних скриньок є звичною для дипломатів, заявив речник. Проте запевнив, що жодної секретної інформації на пошті не було. Раніше хакери Anonymous заявили, що зламали пошту українського МЗС. Повідомлення про це розміщено на веб ресурсі, зареєстрованому в Панамі. На сторінці опубліковані три документи, один із них із посольства України в Азербайджані. Хакери кажуть, що розпочали оприлюднення листування із нього, бо стурбовані станом справ у відносинах країн щодо торгівлі нафтою і газом.

  Євген Перебийніс, речник МЗС: «Вони не є документами з обмеженим доступом. Тому якоїсь шкоди Україні чи нашим відносинам з Азербайджаном завдано не було. Разом з цим ця поштова скринька була закритою, жодного втручання на офіційний сервер МЗС і на офіційні скриньки не було».

  Попередній матеріал
  «Газпром» може запровадити 100% передоплату для України за газ
  Наступний матеріал
  У Запоріжжі пікетували управління Держказначейства [відео]