Австрійський маніяк припинив свідчити (РОЗШИРЕНО)

  Йозеф Фрітцль скористався порадою адвоката - мовчати до початку суду. У цій шокуючій справі зявилися нові подробиці. Криміналісти розслідують, чи не був Фрітцль причетний до вбивства молодої жінки, яке сталося 22 роки тому за нез`ясованих обставин. Фахівці не припиняють обстеженння будинку, і бункера, де маніяк 24 роки тримав власну дочку.
  "Будинок жахів" - так називають дім Йозефа Фрітцеля у австрійській пресі. Поліції ж - не до метафор. Їхнє завдання - пересвідчитися, що під будівлею немає інших бункерів, аніж той, де 24 роки прожила Елізабет Фрітцль та троє її дітей. Землю під домом перевіряють за допомогою гідролокаторів. Обстежують і інші будинки, що належали маніяку. Триває допит понад ста квартирантів, які тривалий час знімали помешкання у страшному будинку. Фрітцль забороняв їм не лише підходити до підвалу, але навіть фотографуватися на тлі будинку, погрожуючи негайно викинути порушників цих правил з квартири. Спускатися у льох заборонялося і членам родини.

  Йозеф Шлеґль, суддя: "Люди навряд чи могли щось вдіяти. Не було жодних свідчень, що батько, чи дідусь якось причетний до цього всього. Видавалося абсурдним звинувачувати його у зникненні дочки. Її шукали скрізь, де завгодно, але не тут".

  Навіть найближчі сусіди не помічали нічого незвичного. Родичі тим часом розповідають, що Фрітцль проводив у підвалі дуже багато часу. Часто заносив туди цілі ящики з їжею, - запевняв, що робить запаси. Двері у бункер були сховані за одною з поличок підвалу. Власник пекарні, розташованої у будинку жахів, бачив Йозефа Фрітцля з дітьми і дружиною щодня - вони приходили купувати хліб. Діти завжди були гарно вдягнені і веселі.

  Гюнтер Брамреттер, сусід: "Почути бодай якісь звуки з бункера було неможливо. Хто почує гуркіт через 300-кілограмові бетонні двері? Окрім того, все заглушував шум з вулиці".

  Усі подробиці страшної справи відомі лише маніяку. Експертиза уже підтвердила - Йозеф Фрітцль має чимало психічних відхилень. Свідчення поліції він уже не дає - за порадою адвоката.  Але до цього встиг розповісти кілька фактів на своє виправдання. Він зокрема запевнив - бункер проектував сам. Двері на кодовому замку відкривалися автоматично зсередини, якщо ніхто довгий час не відчиняв їх зовні. Жодних виправдань діям маньяка не знаходять мешканці його містечка Амштетен. Вони вимагають смертної кари. Втім поки що максимум, який обіцяють суддді - це 20 років ув`язнення.

  Нонна Стефанова, 5 канал
  Попередній матеріал
  США оголошують боротьбу проти браку їжі (РОЗШИРЕНО)
  Наступний матеріал
  Чайка "Спас" вирушила в морський похід "Козацька Атлантика" (РЕПОРТАЖ)
  Теги:
  Loading...