Австрія
Австрія 5.ua

Австрія послабила карантинні обмеження – які правила діятимуть

  Читайте по-русски
  Найстарший у світі Віденський зоопарк знову відчинив свої двері для відвідувачів – після майже двох місяців карантину

  Черги з покупців та повні класи учнів. Австрія послабила коронавірусні обмеження. Після шести тижнів локдауну у країні знову запрацювали непродовольчі крамниці, музеї та салони краси. Утім аби потрапити до салону, слід надати довідку про негативний результат тесту на коронавірус. Для цього Австрія збільшила кількість місць, де можна безкоштовно пройти перевірку.

  За парти повернули школярів. Утім навчатимуться вони по змінах і періодично тестуватимуться на наявність COVID-19. Водночас Австрія посилила контроль на гірськолижних курортах та на кордонах із сусідами. Досі зачиненими залишаються готелі та заклади харчування – їх відкриють не раніше березня. Продовжує діяти нічна комендантська година, а в магазинах і громадському транспорті австрійці повинні носити захисні респіратори класу FFP2, а не медичні маски.

  Від початку пандемії в Австрії на коронавірус захворіли понад 420 тисяч людей, більш як 8 тисяч померли. У країні також зафіксували південноафриканський штам коронавірусу – заразніший, ніж початковий варіант.

  Крім того, найстарший у світі Віденський зоопарк знову відчинив свої двері для відвідувачів – після майже двох місяців карантину. Поки що у звіринці діють суворі обмеження. Всередину пускають до півтори тисячі людей на день, усім на вході міряють температуру. І гості, і працівники зоопарку мають бути в масках та дотримуватися дистанції. А щоб уникнути скупчень, відвідувачів просять купувати квиток онлайн.

  Попри це, вже у перший день до найпопулярніших вольєрів із пандами вишикувалися черги. Також чимало охочих було й побачити басейн із пінгвінами. Віденському зоопарку понад 250 років. У звіринці мешкають 8 тисяч тварин. Він розташований поблизу палацу Шенбрунн. 

  Як повідомляв раніше 5.ua, на початку січня південь Австрії постраждав від потужних хурделиць, там на дорогах утворилися замети. Також в окремих місцях зберігалася лавинна небезпека.

  Попередній матеріал
  Стало відомо, яка найпродуктивніша сільськогосподарська культура в Україні
  Наступний матеріал
  Коронавірус в Україні: за добу одужали втричі більше людей, ніж захворіли
  Loading...