5.ua

Австралія запроваджує санкції проти українських та російських посадовців

  На сайті департаменту закордонних справ Австралії розмістили повідомлення про запровадження санкцій проти 20 громадян Росії та України.

   

  Йдеться про адресні фінансові та візові обмеження для російських та українських посадовців. Список цих осіб - поки не оприлюднюють, щоби уникнути виводу активів з Австралії. Імена назвуть лише після ухвалення парламентом певних поправок до австралійських законів. У відомстві наголошують: такі дії підтверджують чітку і однозначну підтримку Австралією - територіальної цілісності України.

  Джулі Бішоп, міністр закордонних справ Австралії: "Австралійський уряд запровадить адресні фінансові санкції та обмеження на в’їзд для людей, які посприяли порушенню територіальної цілісності України з боку Росії. Дії Кремля - це відверте нехтування міжнародних законів. Референдум, який відбувся в Криму - не можна вважати чесним, його провели у момент, коли півострів вже був фактично окупованим. Я в найжорсткіших термінах засуджую застосування сили проти України та її громадян. Ситуація у регіоні залишається небезпечною і може перерости у відкрите збройне протистояння. Про це свідчить і загибель українського військового в Криму".

  Попередній матеріал
  Переселенцям з Криму влада надасть житло – Мін`юст
  Наступний матеріал
  СБУ припинила контрабанду радіоактивних речовин з Росії в Запорізьку область
  Теги:
  Loading...