Авіакатастрофа літака МАУ в Ірані
Авіакатастрофа літака МАУ в Ірані фото Цензор.НЕТ

Авіакатастрофа літака МАУ в Ірані: одну з країн відлучили від майбутніх переговорів

  Читайте по-русски
  Координаційна група залишатиметься єдиною у своїй меті притягнути Ісламську Республіку Іран до відповідальності за цю трагедію

  Міжнародна група з координації допомоги жертвам рейсу PS752 (Україна – Іран) дійшла згоди про те, що Афганістан не братиме безпосередньої участі в майбутніх переговорах щодо збиття літака. Про це йдеться у спільній заяві, оприлюдненій МЗС України.

  "Ми, міністри, які представляють Афганістан, Канаду, Швецію, Україну та Велику Британію, взяли до уваги особливу ситуацію в Афганістані, що вимагає всебічної уваги. В результаті представники Координаційної групи домовилися, що не зважаючи на те, що Афганістан залишається ключовим партнером і продовжуватиме відігравати важливу роль у цій групі, він не братиме безпосередньої участі в майбутніх переговорах", – йдеться в заяві.

  Зазначається, що, оскільки керівним принципом Координаційної групи є забезпечення рівного підходу до всіх жертв авіакатастрофи незалежно від національності, Канада, Швеція, Україна та Велика Британія, а також Афганістан, продовжуватимуть інтенсивну роботу із забезпечення прозорості, справедливості та правосуддя щодо всіх жертв, зокрема афганських, та їхніх сімей.

  Автори заяви запевнили, що Координаційна група залишатиметься єдиною у своїй меті притягнути Ісламську Республіку Іран до відповідальності за цю трагедію.

  Нагадаємо, пасажирський "Боїнг" Міжнародних авіаліній України збили 8 січня торік біля Тегерану. Усі 167 пасажирів і 9 членів екіпажу, які перебували на облавку, загинули. У березні Іран оприлюднив остаточний звіт щодо причин катастрофи українського пасажирського літака. Вважають, що до збиття лайнера призвела помилка оператора протиповітряної оборони, який сприйняв "Боїнг" за ворожий об'єкт.

  Попередній матеріал
  НАБУ і НАЗК закликали ветувати зміни до закону про е-декларування
  Наступний матеріал
  Від початку доби в зоні ООС не зафіксовано обстрілів
  Loading...

  Іран міг навмисно збити літак МАУ, аби припинити ескалацію зі США – Данілов

  Авіатроща літака МАУ в Тегерані: прокуратура Ірану висунула звинувачення 10 чиновникам

  Військова прокуратура Ірану завершила розслідування катастрофи МАУ

  Авіакатастрофа літака МАУ: розвідка Канади отримала записи розмов іранських посадовців про приховування реальної причини трагедії

  Авіакатастрофа під Тегераном: що кажуть про розслідування родичі та колеги загиблих

  Катастрофа літака МАУ: чому родинам загиблих членів екіпажу не вручили зірки героїв