Американці відмовилися слухати промову Обами

  Президент США Барак Обама виступив з промовою на підтримку кандидата в губернатори штату Меріленд від Демократичної партії Ентоні Брауна.


  Як повідомляє Reuters, на мітинг прийшли близько 8 тисяч людей, однак, коли почав виступати Обама, натовп почав розходитися.

  "Не може бути ніяких виправдань. Ви повинні піти і проголосувати", - переконував президент слухачів. Однак жителі Меріленду відмовилися слухати президента, перериваючи його гучними вигуками та запитаннями.

  Агентство зазначає, що багато політиків-демократів, які ризикують втратити перевагу на проміжних виборах, що стартують у листопаді, не бажають появи на своїх передвиборчих мітингах Обами, який став рекордно непопулярним президентом.

  За даними останніх опитувань, зараз рейтинг президента США досяг рекордного мінімуму: його підтримують всього 40% американців.

  В Меріленді підтримка Обами не була необхідна Брауну, оскільки він випереджає свого суперника - республіканця Ларрі Хогана - з великим відривом.

  Між тим, як відомо, президент має намір виступити в Чикаго на мітингу на підтримку губернатора штату Іллінойс Пета Квіна.
  Попередній матеріал
  На Донбас вирушили ще 100 добровольців полку "Азов"
  Наступний матеріал
  Кабмін затвердив план заходів зі скорочення споживання газу