Американська влада обіцяє винагороду за інформацію про організаторів подвійного теракту в Бостоні

  50 тисяч доларів за інформацію про організаторів подвійного теракту в Бостоні - обіцяє американська влада. ФБРівці вже з`ясували: вибухові пристрої, що злетіли у повітря на фінішній прямій тамтешнього марафону - виготовили зі скороварок, а наповнили їх обрізками цвяхів та металевими кульками.

  Особи трьох загиблих унаслідок інциденту встановили. Це двоє американців - 29-річна жінка та 8-річний хлопчик, і студентка Бостонського університету з Китаю. Поранень зазнали - понад 180 людей, щонайменше 13 з них лікарі зробили ампутації. Стан 23-х поранених медики називають критичним. Між тим винного у організації теракту - досі не знайшли. Проте ФБР запевнило: загрози нових вибухів - немає. Завтра у Бостоні відбудеться жалобна церемонія, яку відвідає - президент США Барак Обама.

  Рік Делор`є, спеціальний агент ФБР: "Наше розслідування не обмежиться межами Бостона. Організатора вибуху шукатимуть по усьому східному Массачусетсу, а якщо доведеться - по усьому світу. Ми на край Зелі підемо, щоби знайти відповідальних за цей підступний злочин, і зробимо усе можливе, щоби винні постали перед судом".

  Попередній матеріал
  М`ясний скандал: ЄС оприлюднила результати перевірки м`ясних продуктів з яловичини
  Наступний матеріал
  У листі до американського сенатора виявили токсичну речовину
  Теги:
  Loading...