М`ясний скандал: ЄС оприлюднила результати перевірки м`ясних продуктів з яловичини

  Результати перевірки продуктів з яловичини на території ЄС - оприлюднила Єврокомісія. За її даними, 5 відсотків дослідженої продукції містили конину.

  На додачу під час лабораторних досліджень з`ясували: частина фальсифікованої продукції містить сліди ліків для коней, які можуть бути небезпечними для людей. За результатами перевірки Єврокомісія пропонує запровадити більш жорсткий контроль над системою виробництва і збуту продовольчих товарів у Європі. Нагадаємо, у лютому у низці європейських супермаркетів виявили продукти з кіоського м`яса, які продавали під виглядом яловичини. Втягнутими до м`ясного скандалу виявилися Британія, Ірландія, Франція, Швейцарія, Швеція та Німеччина.

  Тоніо Борг, комісар ЄС з питань захисту прав споживачів: "Після цього скандалу європейським виробникам доведеться чимало зробити, аби відновити довіру споживачів і торгових партнерів. А щоби таке не повторилося, необхідно - посилити контроль на виробництві і у системі збуту і запровадити значні штрафні санкції за недостовірну інформацію про склад харчових продуктів".

  Попередній матеріал
  Після-виборчі протести у Венесуелі: лідер опозиції Капрілес скасував акції протесту
  Наступний матеріал
  Американська влада обіцяє винагороду за інформацію про організаторів подвійного теракту в Бостоні
  Теги:
  Loading...