У листі до американського сенатора виявили токсичну речовину

  Отруйна пошта. У листі до американського сенатора - служба безпеки виявила токсичну речовину - рицин. Конверт надійшов з Мемфіса і був адресований - республіканцю Роджерові Вікеру, представникові штату Міссісіпі.

  Небезпечного листа перехопили у центрі обробки кореспонденції у будівлі конгресу США. Тож до офісу сенатора отрута не потрапила. Зараз слідчі з`ясовують, хто надіслав конверт, і чи не пов`язаний цей інцидент з подвійним терактом у Бостоні. Рицин - у тисячу разів токсичніший за ціаністий калій. Він призводить до смерті, якщо потрапить до дихальних шляхів чи травної системи.

  Джефф Флаке, сенатор з Аризони: "Цей інцидент дуже нас стурбував. Лист був небезпечний - насамперед не для членів Сенату. Перед тим, як потрапити до народних обранців, кореспонденція зазвичай проходить через руки численних службовців. І саме вони могли постраждати. Сподіваємося, що слідство якнайшвидше повідомить нам усі деталі".

  Марк Бегич, сенатор з Аляски: "Наша служба безпеки дуже серйозно ставиться до своїх обов`язків. Вона зробить усе можливе, щоби з`ясувати причину інциденту і не допустити небажаних наслідків".

  Попередній матеріал
  Американська влада обіцяє винагороду за інформацію про організаторів подвійного теракту в Бостоні
  Наступний матеріал
  Гігантську мотанку у Харкові намалював французький художник-мураліст
  Теги:
  Loading...