flickr.com

Активісту угорської партії "Йоббік" на 5 років заборонено в'їзд до України

  Представникам угорської націоналістичної партії "Йоббік" депутату Іштвану Саваі та Лоранту Гегедюшу заборонили в'їзд до України на 5 років.

  Про це повідомили в угорському партійному виданні.

  Іштван Саваі уже заявив, що "рішення української влади не має жодних підстав та виправдання", оскільки це стосується "обмеження його особистого життя, адже його дружина із Закарпаття, є місцевою угоркою та громадянкою України. Тож політик не зміг відвідати свою родину та привітати своїх похресників".

  Угорський депутат звернувся із заявою до Міністерств закордонних справ і зовнішньої торгівлі Угорщини, аби вони втрутилися у ситуацію і рішуче засудили рішення України. До цього Саваі, вже заборонили в'їзд до Румунії терміном на один рік. Можливість ухвалення такого рішення по відношенню до Саваі розглядають також і у США.

  За повідомленням журналістів, Саваі неодноразово підкреслював, що мета партії "Йоббік" – це створення русинсько-угорської автономії на території Закарпаття. Представники партії були присутніми у якості офіційних спостерігачів на "референдумі" у Криму та на "виборах" у "ЛНР" та "ДНР".

  Нагадаємо, угорський уряд у травні заявив, що Україна повинна забезпечити національну автономію угорцям, які проживають на Закарпатті.

  Попередній матеріал
  До кінця року в Києві встановлять близько 500 будинкових лічильників тепла
  Наступний матеріал
  Порошенко створив Національну інвестиційну раду

  Угорщина засудила присутність представників "Йоббіку" на Донбасі

  Україна і Угорщина влаштують спільний контроль на кордоні

  Угорщина прийме на лікування 20 поранених бійців АТО

  Угорщина ратифікувала угоду про Асоціацію