До кінця року в Києві встановлять близько 500 будинкових лічильників тепла

  До кінця року в житлових будинках столиці буде встановлено близько 500 одиниць теплових лічильників; оскільки такий облік споживання енергоресурсів дозволяє економити киянам до 30% коштів за опалення.

  Про це в інтерв’ю журналістам 25 грудня повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

  "Ми встановлюємо лічильники в будинках, розрахунок споживання тепла в яких найбільший. Після встановлення лічильника фактичне споживання тепла в таких будинках менше приблизно на третину. Приміром, мешканці двокімнатної квартири площею до 55 м2 за опалювальний сезон можуть зекономити на опаленні близько 700 грн", – заявив він.

  "У Києві існують численні приклади, коли встановлення лічильника стало відправною точкою для подальших заходів з енергозбереження, в тому числі, з боку мешканців. Оскільки подальше встановлення теплорегуляторів, утеплення будинку дає змогу зробити рахунки за тепло ще меншими", – підкреслив Петро Пантелеєв.

  За його словами, враховуючи обмеженість коштів, які сьогодні місто може виділити на заходи з підвищення енергоефективності, столична влада розглядає різні варіанти оснащення житлових будинків приладами обліку теплової енергії. Серед них: залучення інвестицій, в тому числі, міжнародних, а у перспективі – за участю співвласників будинку. Наразі ж ця програма реалізовується спільними зусиллями з теплопостачальною організацією – ПАТ "Київенерго".

  У зв’язку із встановленням лічильників у будинках буде відсутня гаряча вода та опалення, що є необхідною технічною вимогою в процесі монтажу обладнання. Тому міська влада просить киян з розумінням поставитися до незручностей, які триватимуть не більше 1-2 днів.

  Попередній матеріал
  Уряд затвердив порядок доступу до реєстру майнових прав
  Наступний матеріал
  Активісту угорської партії "Йоббік" на 5 років заборонено в'їзд до України

  Міненерговугілля обіцяє, що електрику вимикатимуть не більше 2 год на добу

  Від "Київенерго" вимагають попереджати про відключення енергії

  Журналістка "5 каналу" кинула виклик Ice Bucket Challenge голові "Київенерго"

  "Київенерго" посилило вимоги щодо підготовки будинків до опалювального сезону