МЗС
5.ua

Україна і Угорщина влаштують спільний контроль на кордоні

  Україна та Угорщина на пунктах пропуску планують облаштувати спільний митно-прикордонний контроль.

  Про це повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін на спільній прес-конференції зі своїм угорським колегою Петером Сіяртою. За словами міністра, такий спільний контроль у майбутньому планують запровадити на всіх пунктах. Коли саме – обговорюватимуть на засіданні спеціальної двосторонньої комісії.

  Міністр зовнішньоекономічних та закордонних справ Угорщини Петер Сіярто повідомив: "Ми з паном міністром закордонних справ дійшли згоди, що слід унеможливити всі ці конфлікти, які подеколи виникають на кордонах Угорщини й України. Слід також пришвидшити рух і перепуск через кордон України й Угорщини, тому ми дійшли згоди, що слід створити спільні пункти перетину кордону, де ми здійснимо спільну перевірку".

  Павло Клімкін, у свою чергу, заявив: "Під час наступного засідання комісії, ми складемо дуже чіткий графік. На сьогодні ми можемо констатувати, що проблемних питань в питаннях перетину кордону стає все менше. Це знаходиться під постійним моніторингом не тільки прикордонників і митників, а також Міністерства закордонних справ".

  А тим часом на українсько-угорському кордоні відкриють ще один пункт пропуску.

  Попередній матеріал
  Місія МВФ повернеться до України в січні 2015 року
  Наступний матеріал
  Порошенко: 2015 рік буде надважким

  Угорщина допоможе Україні з реформуванням управлінської та правової галузей

  Угорщина прийме на лікування 20 поранених бійців АТО

  Угорці продовжують мітингувати проти уряду Орбана

  Укрзалізниця вводить маршрути до столиць Угорщини та Словаччини