Адвокат відмовився захищати путінського солдата - убивцю вірменської сім'ї

  Громадський захисник, якого Палата адвокатів Вірменії призначила для захисту російського військовослужбовця, звинуваченого у вбивстві шістьох членів однієї родини в місті Гюмрі, відмовилася від своїх обов'язків.

  Про це повідомила сама адвокат Тамара Яйлоян в ефірі одного з місцевих телеканалів, передає "Інтерфакс".

  "Рішення моє є емоційним. Адже коли він почав розповідати, як заколов штик-ножем двох дітей, я покинула приміщення і не змогла продовжити процес. Може, це й непрофесійно, але це так", - заявила вона.

  Нагадаємо, 12 січня в місті Гюмрі на півночі Вірменії російський солдат Валерій Пермяков вбив родину з шести осіб, у тому числі дворічну дитину. З усієї сім'ї вижив лише шестимісячний Сергій Аветисян, його у важкому стані було госпіталізовано з ножовим пораненням.

  Військовослужбовець розквартированої в місті Гюмрі російської військової бази Пермяков незабаром після цього був затриманий і наразі знаходиться на території військового розташування. 14 січня він став обвинуваченим за статтями КК Вірменії та Росії.

  Ця трагедія викликала сутички у Гюмрі та Єревані між поліцією та демонстрантами, які вимагали видати їм вбивцю для суду у Вірменії. У ході акцій протесту було поранено 14 людей.

   

  Попередній матеріал
  Москаль заборонив в'їзд автобусів та вантажівок на окуповану територію
  Наступний матеріал
  В Донецькому аеропорту триває бій, "кіборги" утримують позиції

  Російський солдат, який вирізав вірменську сім'ю, можливо, винний ще в одному вбивстві – ЗМІ

  Путінський солдат зізнався у жорстокому вбивстві вірменської сім'ї

  У Вірменії почалися сутички з поліцією через вбивство сім'ї російським солдатом

  Вірмени продовжують вимагати видачі російського солдата-убивці