Вірмени продовжують вимагати видачі російського солдата-убивці

  Передати російського військового Валерія Пермякова місцевим правоохоронцям вимагають у Вірменії. Кількатисячний натовп напередодні оточив російську військову базу у місті Ґюмрі.

  Пермякова підозрюють у масовому вбивстві. За даними вірменської поліції, у понеділок Пермяков утік із бази та вбив шістьох членів однієї родини, серед них і дворічну дівчинку. Лікарі змогли врятувати лише найменшого – 6-місячного малюка. Поліція встановила, що відсутність 19-річного солдата на базі помітили ще вранці й одразу почали шукати, бо той утік із автоматом. Упіймали його вже надвечір під час спроби перетнути кордон із Туреччиною.

  Росія відмовляється видавати зловмисника, обіцяє судити його на власній території. Однак мітингарів це не влаштовує. Якщо до кінця сьогоднішнього дня солдата не доправлять до вірменської в’язниці – обурені вірмени обіцяють поновити протести.

  Голова єреванського прес-клубу Борис Навасардян запевнив: "Для мене очевидно, що вірменська влада має вимагати передачі зловмисника вірменському правосуддю, і російські військові мають виконати цю вимогу. Якщо цього не станеться – події можуть розвиватися непередбачувано й мати прикрі наслідки для російсько-вірменських відносин та стабільності в регіоні".

  Попередній матеріал
  До України прибула чільниця ПАРЄ
  Наступний матеріал
  У столиці о 12.00 рух потягів метро призупиниться на хвилину в пам'ять про жертв Волноваського теракту