У Вірменії почалися сутички з поліцією через вбивство сім'ї російським солдатом

  У вірменському місті Гюмрі стихійний мітинг перед будівлею генконсульства Російської Федерації переріс у сутички з поліцією.

  Як повідомляє "Радіо Свобода", протестувальники вступили у бійку з правоохоронцями, яка завадила їм спалити російський прапор.

  Наразі поліцейські відтіснили протестувальників від будівлі дипустанови і утворили кордон зі щитів.

  Учасники протестів кидають каміння у поліцейських і викрикують антиросійські гасла. Правоохоронці у відповідь застосовують світлошумові гранати.

  Раніше поліція в Єревані завадила проведенню акції протесту біля російського посольства. Двоє учасників були затримані – один з них кінорежисер Тигран Хзмалян.

  Хвилю протестів у Вірменії викликало резонансне вбивство сім'ї з шести людей, яке скоїв російський солдат Валерій Пермяков 12 січня в місті Гюмрі.

  Влада заявляє, що Пермяков зізнався у вбивстві після того, як він залишив російську базу, найбільший військовий об'єкт Москви на Південному Кавказі. Солдат був затриманий російськими прикордонниками в районі вірменсько-турецького кордону 13 січня.

  14 січня протестувальники в Єревані і Гюмрі зажадали від генерального прокурора, щоб суд над Пермяковим відбувся у Вірменії.

  Попередній матеріал
  Росія не планує віддавати $50 млрд власникам ЮКОСа
  Наступний матеріал
  Ярема звільнив прокурора Обухівського району, підозрюваного у хабарництві

  Вірмени продовжують вимагати видачі російського солдата-убивці

  Розлючені вірмени топчуть російський прапор (ФОТО)

  У Вірменії розлючені громадяни оточили російську військову базу

  Путінський солдат зізнався у жорстокому вбивстві вірменської сім'ї