мусульмани у США Daily Mail

Адміністрація Трампа анулювала більше 100 тисяч віз вихідцям із мусульманських країн

  Такий наслідок так званого "антиімігрантського" указу президента США

  Адміністрація президента США Дональда Трампа анулювала понад 100 тисяч виданих раніше дозволів на в'їзд до країни після указу президента про заборону перетину кордону для більшості громадян семи мусульманських країн. Про це повідомляє "Укрінформ" із посиланням на видання The Washington Post.

  Відповідну інформацію підтвердив і державний аторней у федеральному суді Александрії. "Понад 100 тис. віз були анульовані унаслідок заборони президента Трампа на поїздки громадян з семи країн з переважним мусульманським населенням", – цитує видання заявника.

  Як стало відомо, відповідний показник уперше пролунав під час судових слухань відповідно до позову, поданого адвокатами двох братів з Ємену, які прибули у столичний міжнародний аеропорт Даллес 31 січня. Тоді їм було відмовлено у в'їзді за легальними візами резидентів та відправлено на зворотному рейсі в Ефіопію.

  Водночас, наразі немає точної інформації, скільком людям довелося вертатися з аеропортів США внаслідок дії указу Трампа. Однак, уже відомо, що всі власники "грінкард" (аналогу виду на проживання в США) перетнули кордон Сполучених Штатів.

  Як повідомляв 5.ua, після введення 27 січня 2017 року в США президентського указу, який обмежує в'їзд жителям семи країн з переважно мусульманським населенням, людям почали відмовляти в реєстрації на авіарейси та затримувати в аеропортах США під час прибуття.

  Під обмеження потрапили, в тому числі, Ірак, Іран, Ємен, Лівія, Сирія, Сомалі і Судан. Тим часом федеральні судді почали блокувати розпорядження Трампа щодо імміграційних обмежень.

  Попередній матеріал
  Лукашенко пригрозив Путіну серйозним конфліктом через демаркацію кордону
  Наступний матеріал
  Кращі лікарі Дніпра чотири години рятували зір британському журналісту
  Loading...