Дональд Трамп
Дональд Трамп upogau.org

У Трампа пояснили, чому обмежили в'їзд мігрантів

  Радниця підтвердила, що в останні дні близько 300 осіб були затримані або їм був заборонений вхід до літака в їхній рідній країні

  Радниця президента Трампа Келліан Конвей заявила, що перервані поїздки до США громадянам мусульманських країн – це лише "невелика ціна", яку доводиться платити для більшої безпеки. Про це вона сказала в неділю під час одного з виступів на телебаченні, повідомляє Polotico

  "Уся ця ідея, що їх відділяють і виривають з їхніх родин, це – тимчасово", – прокоментувала Конвей на телеефірі Fox News відмову окремим іноземцям в'їхати до США.

  Радниця підтвердила, що в останні дні близько 300 осіб були затримані або їм був заборонений вхід до літака в їхній рідній країні. При цьому вона зазначила, що всі затримані особи можуть розраховувати на те, щоб "бути звільненими", якщо після перевірки виявиться відсутність загрози від їхнього перебування в Сполучених Штатах.

  Як повідомляв 5.ua, після введення 27 січня 2017 року в США президентського указу, який обмежує в'їзд жителям семи країн з переважно мусульманським населенням, людям почали відмовляти в реєстрації на авіарейси та затримувати в аеропортах США під час прибуття. Під обмеження потрапили, в тому числі, Ірак, Іран, Ємен, Лівія, Сирія, Сомалі і Судан. Тим часом федеральні судді почали блокувати розпорядження Трампа щодо імміграційних обмежень.

  Попередній матеріал
  Через "антиімігрантський" указ Трампа на "Оскар" не потрапить іранський режисер
  Наступний матеріал
  У Черкасах показали зроблену руками "Вишивану Україну"
  Loading...

  На мітинг проти "антимігрантського" указу Трампа прийшов засновник Google

  У Білому домі прокоментували розмову Трампа й Путіна

  Федеральний суд Нью-Йорка призупинив дію міграційного указу Трампа