twitter.com

На мітинг проти "антимігрантського" указу Трампа прийшов засновник Google

    Акції протесту відбулися в американських містах Лос-Анджелесі, Сан-Франциско, Чикаго та Даллас

    До протестувальників у аеропорту Сан-Франциско проти обмежує в'їзд мігрантів в США указу Трампа приєднався Сергій Брін, співзасновник Google і президент холдингу Alphabet. Про це повідомляє TJ

    "Я тут, тому що я – біженець", – сказав Брін журналісту Forbes, додавши, що перебуває на мітингу як приватна особа.

    Компанія Google своїх співробітників, які перебувають за кордоном, попросила повернутися до Сполучених Штатів якомога швидше, поки указ не набув чинності.

    На розпорядження Трампа відреагували й інфші американські компанії-гіганти. Серед них Apple та Uber. Зокрема глава компанії Apple Тім Кук заявив, що його фірма не змогла б існувати без іммігрантів. І заявив, що вони вже зв'язалися з Білим Домом, щоб пояснити негативний вплив такого рішення.

    Окрім того, тисячі людей зібралися в аеропортах Нью-Йорка, Лос-Анджелеса, Сан-Франциско та Чикаго. Люди невдоволені розпорядженням, яке передбачає призупинення прийому біженців. 

    "Ми разом із біженцями" – такі гасла лунали в аеропорту імені Джона Кеннеді у Нью-Йорку. Акція розпочалася після того, як в аеропорту затримали 11 біженців, які згідно з указом Трампа не можуть перебувати на території США.

    Такі акції протесту відбулися і в інших американських містах, зокрема: Лос-Анджелесі, Сан-Франциско і Чикаго. А у Далласі, штат Вірджинія, участь у протесті взяв і губернатор штату Террі Маколіфф. "Ми є відкритою і дружньою для всіх державою. Я дуже занепокоєний наслідками такого розпорядження. Я попросив генерального прокурора переглянути всі можливі засоби щодо захисту прав людей, які дозволять громадянам інших держав прибувати до нашої країни", – сказав він.

    Підтримала протестувальників і головна опонентка Дональда Трампа на виборах Гілларі Клінтон. На своїй сторінці у Twitter вона написала: "Я разом із людьми, які зібралися в усій країні і захищають наші цінності та конституцію. Це суперечить тому, хто ми є насправді".

    Тим часом прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо на своїй сторінці у Twitter написав, що його країна рада усім біженцям. Місцеві ЗМІ пишуть, що це відповідь Трюдо на указ Трампа.

    "Канадці вітатимуть усіх, хто рятується від переслідувань, терору і війни, незалежно від їхньої віри. Своєрідність – це наша сила", – написав прем'є Канади.

    Крім того, Федеральний суд Нью-Йорка призупинив дію "міграційного указу" Дональда Трампа. Таким чином він задовольнив скаргу двох громадян Іраку. Їх затримали в аеропорту імені Джона Кеннеді у Нью-Йорку. Обидва мали чинні візи, однак у в'їзді до США їм відмовили.

    Оксана Думська, Анна Нестеренко, "5 канал"

    Попередній матеріал
    В Іраку у звільнених від терористів кварталах знайшли понад десяток російських ракет
    Наступний матеріал
    У Києві з'явилася служба для пошуку загублених речей
    Loading...
    Нові укази Трампа: "Екстремальний відбір" мігрантів та перебудова армії

    Нові укази Трампа: "Екстремальний відбір" мігрантів та перебудова армії

    У Німеччині збудували 4-метрову стіну для захисту від мігрантів

    У Німеччині збудували 4-метрову стіну для захисту від мігрантів

    Трамп заявив, що хоче депортувати  із США або ув'язнити 3 млн мігрантів

    Трамп заявив, що хоче депортувати із США або ув'язнити 3 млн мігрантів

    Американці реагують на перемогу Трампа: Запити про зміну громадянства "зламали" сайт канадської міграційної служби

    Американці реагують на перемогу Трампа: Запити про зміну громадянства "зламали" сайт канадської міграційної служби

    У Середземному морі врятували близько 900 мігрантів

    У Середземному морі врятували близько 900 мігрантів

    5 канал - трансляція наживо