95% голосів порахували після парламентських виборів у Іраку

  95 відсотків голосів порахували після парламентських виборів у Іраку. За попередніми даними, лідирує опозиційний блок "Аль-Іракія". Провладна партія позаду із незначним відривом - 11-ть тисяч голосів. Під час підрахунку співвідношення набраних голосів постійно змінювалося.

  Спочатку політсила чинного прем`єра лідирувала. А коли почала програвати - чільник уряду зажадав перерахунку голосів ВРУЧНУ. АльМалікі підтримав і президент. Але Незалежна електоральна комісія категорично відмовилася це робити.

  Нагадаємо, парламентські вибори у Іраку відбулися сьомого березня. І це вже друге всезагальне голосування після падіння режиму Саддама Хусейна. Попередній результат підрахунку ста відсотків голосів мають оголосити у п`ятницю, 26 березня. Офіційними ці дані стануть тоді, коли їх затвердить Верховний суд.

  Фарах Аль Гайдарі, голова незалежної виборчої комісії: "У жодній країні світу жодна політична сила просто не має права вимагати повного перерахунку голосів у цілому місті, чи у цілій країні - лише на основі припущення, що на одній із дільниць хтось припустився помилки. Та ще й перерахувати вручну! Це рівносильно повторним виборам. Якщо Ви не вірите найсучаснішим комп`ютерним технологіям, то як Ви можете повірити чиновнику, що буде проводити підрахунки за допомогою ручки та паперу".

  Попередній матеріал
  У Канаді завершилась Паралімпіада
  Наступний матеріал
  Палата представників США затвердила реформу у сфері охорони здоров`я
  Теги: