61 одна людина згоріла заживо під час святкувань у клубі в Бангкоку

  На вогняне пекло перетворилася новорічна вечірка у клубі "Сантика" в Бангкоку. У закладі виникла пожежа. Щонайменше шістдесят одна людина загинула. Понад двісті - зазнали опіків і травм. Рятувальники розбирають завали і попереджають, що кількість жертв може зрости.
  Полум`я спалахнуло одразу по півночі. У популярному серед іноземців та багатіїв клубі розважалися кількасот людей. Коли виникло займання, величезний натовп кинувся до єдиного виходу - з боку фасаду. Про існування ще одного - службового - відвідувачі не знали. Більшість людей померла від отруєння димом, багатьох із них затоптали у натовпі.

  Серед постраждалих щонайменше тринадцятеро іноземців - повідомляють працівники тайських шпиталів, є туристи і серед загиблих. Точно відомо про загиблого сингапурця, з десяток тіл ще не упізнали. Місцева поліція заявляє, серед жертв є громадяни Австрії, Японії, Непалу та Південної Кореї. Вогнеборці поки що не можуть назвати точної причини займання.

  Чокчаї Діпразертвіт, майор поліції: "Вочевидь, пожежу спричинили іскри. Але ми не знаємо, чи це сталося через феєрверки, які принесли гості, чи це від феєрверків на сцені нічного клубу. Зараз над цим працюють слідчі".

  Чимало відвідувачів опинилися заблокованими в охопленому вогнем нічному клубі. Дістатися єдиного виходу було важко через складну внутрішню систему сходів та коридорів. А проходи до вікон на другому поверсі перекривали барні стійки. Не змогли вчасно доїхати до клубу і рятувальники - через автомобільні затори у районі, де розташовані найбільші розважальні центри Бангкоку.

  Дар`я Тарадай, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (5.43Мб)
  Попередній матеріал
  Наступні 6 місяців Чехія головуватиме у ЄС (РОЗШИРЕНО)
  Наступний матеріал
  У Києві відзначили 100 років від дня народження Степана Бандери
  Теги:
  Loading...