У Києві відзначили 100 років від дня народження Степана Бандери

  01 січня 2009 - рівно 100 років від дня народження Степана Бандери, провідника організації українських націоналістів, лідера націоналістичного руху. Він керував патріотичним підпіллям з 30-х до середини 50-х років. Цього вечора на головній площі країни, у Києві на Майдані Незалежності відбулася акція "Степан Бандера - національний герой".
  Активісти об`єдання "Свобода", Конгресу українських націолістів та інших рухів патріотичного спрямування - загалом понад 2000 осіб зібралися біля пам`ятника Тарасу Шевченку. А потім колоною з палаючими смолоскипами, під співи патріотичних пісень рушили бульваром Шевченка та Хрещатиком до Майдану Незалежності. На центральній площі Києва, біля новорічної ялинки прихильники Бандери провели мітинг. За порядком пильнували більше сотні київських міліціонерів. Обійшлося без прикрих інцидентів.

  Андрій Мохник, організатор акції: "Тут багато дуже щирих людей які готові святкувати і готові своє свято захищати. Сьогодні першого січня і це вже третя акція яку ми проводимо в Києві. У нас є надзвичайно сильний союзник - бодун який вкладає комуністів і не дає їм змоги навіть піднятися і вийти на вулицю. І вони неспроможні зробити будь-яку акцію протидії".
  Попередній матеріал
  61 одна людина згоріла заживо під час святкувань у клубі в Бангкоку
  Наступний матеріал
  В Івано-Франківську відкрили пам`ятник Степану Бандері
  Теги:
  Loading...