inforesist.org

48 країн світу збираються повністю відмовитися від вугілля

  Робиться це, аби не допустити глобального потепління більш ніж на 1,5 градуси

  У марокканському місті Марракеш 18 листопада завершилася Всесвітня конференція ООН з питань зміни клімату. Учасники виробили план дій щодо реалізації положень історичної Паризької угоди з клімату, підписаної в грудні 2015 року. Про таке повідомляє Deutsche Welle.

  Серед найбільш важливих рішень, ухвалених в Марокко, є, наприклад, повна відмова від вугілля. 48 країн, які особливо потерпають від змін клімату, хотіли б "якомога швидше" – не пізніше 2050 року – повністю перейти на відновлювані джерела енергії. Робиться це з метою не допустити глобального потепління більш ніж на 1,5 градуси. Ці цифри вказані й у Паризькій угоді, але вважаються такими, які важко виконати, зазначає агентство dpa.

  Також за ініціативою Німеччини буде створено невеликий партнерський офіс у Вашингтоні, де надаватимуться консультаційні послуги країнам, які не мають достатнього досвіду в захисті клімату.

  Учасники конференції звернулися до майбутнього президента США Дональда Трампа із закликом не виходити з Паризького угоди. Трамп під час передвиборчої кампанії неодноразово заявляв, що в разі свого обрання відмовиться від Паризької угоди. За його словами, глобальне потепління - це містифікація. Аби "захистити американських робітників", він планує зупинити багатомільярдні виплати програмам ООН із запобігання зміни клімату, а замість цього використовувати гроші на створення екологічної інфраструктури в США. Більш того, в одному з повідомлень у мікроблозі Twitter Трамп написав, що глобальне потепління придумали китайці.

  Як повідомляв 5.ua, з 4 листопада 2016 року запрацювала Паризька кліматична угода щодо зменшення викидів парникових газів з 2020 року. Експерт спрогнозував, чим закінчиться для України перша зустріч сторін Паризької кліматичної угоди. 

  Попередній матеріал
  Лисенко: Під час обстрілу біля Троїцького поранено українського військового
  Наступний матеріал
  В Ужгороді нетверезий святий отець на BMW X5 прокляв патрульних та піддав їх анафемі – відео

  Від сьогодні запрацювала Паризька кліматична угода щодо зменшення викидів парникових газів з 2020 року

  Природні катастрофи: світ страждає через наслідки кліматичних змін

  У суспільному кліматі Сербії посилилося русофільство – журналіст

  Україна підписала Паризьку кліматичну угоду

  Понад сотню іракських мігрантів повернулися додому з Фінляндії через суворий клімат

  5 канал - трансляція наживо