Фото thehindu.com

17 людей стали жертвами обвалу будинку в Індії

  Щонайменше 17 людей загинули внаслідок обвали 12-поверхової будівлі в Індії. Ще близько 40 людей залишаються під завалами.

  Як повідомляє BBC News, інцидент стався у місті Чечнай.

  За попередніми даними до трагедії призвела помилка будівельників, які відхилилися від плану під час спорудження будинку. Це спричинило суттєвий дефект цілої конструкції.

  Місцева поліція повідомляє, що рятувальники зможуть почати розбирати завал лише тоді, коли техніка прибере великі брили, що перегороджують підхід до місця події. Крім того, робота ускладнюється тим, що до будівлі веде лише вузький прохід.
  Інцидент спричинив обурення і протести. Їхня основна вимога - провести моніторинг будівель у цілій країні, де такі випадки - не рідкість.

  Всього за декілька годин до обвалу будівля у Чечнай подібний інцидент стався у Делі, де під завалами чотириповерхової будівлі загинули 10 людей, 5 із яких – діти.

  Всього ж за останній рік внаслідок обвалів будинків у великих містах Індії загинуло близько сотні людей.

  Високий попит на житло піднімає ціни і приваблює в будівельний бізнес некваліфікованих робітників, які ризикують своїми життями на будівництві нових будинків або ремонті старих. Так, наприклад, щонайменше, 14 робітників загинули під час обвалення будівлі, що будується в східному штаті Гоа. 42 людини загинуло в Мумбаї під уламками чотириповерхового будинку у вересні минулого року.

  Крім того, багато будівель руйнуються просто від старості, а люди не бажають покидати їх.

  Ще однією причиною є корупція. Дозвіл на перебудову своєї нерухомості, наприклад, надбудову поверхів та знесення несучих стін, можна отримати у регулюючих органів за хабар.

  Попередній матеріал
  Міноборони: Терористи на Сході масово використовують зброю з Росії
  Наступний матеріал
  Бізнесмени намагаються скоріше продати курортні об’єкти у Криму
  Теги:
  Loading...