5.ua

Бізнесмени намагаються скоріше продати курортні об’єкти у Криму

  В окупованому Росією Криму почастішали оголошення про продаж колись прибуткових курортних об'єктів. Найчастіше до продажу пропонуються бази відпочинку, розташовані неподалік від Севастополя, а також у районі Алушти і на Південному березі Криму (ПБК), передає dailymirror.info


  Як зазначається, оголошення про продаж приватних готелів і пансіонатів з'являються не тільки в газетах і на спеціалізованих сайтах, але й на бордах, які можна зустріти вздовж популярних автомобільних трас на ПБК, а також в центрі крупних міст - Сімферополя та Севастополя.

  "Раніше так званий  "міністр будівництва та архітектури Криму" Володимир Ніколов заявляв, що зростання цін на нерухомість у Криму обумовлений підвищеним попитом з боку жителів Росії і спекуляціями забудовників. У свою чергу російська окупаційна Федеральна служба судових приставів Криму повідомляла про намір виконувати всі судові рішення по знесенню незаконно побудованих будівель і споруд у 200-метровій прибережній зоні", - зазначається у публікації dailymirror.info.

  Як відомо, після того, як Росія нинішньої весни окупувала український Крим, на півострові різко впав туристичний потік.  За інформацією віце-президента Асоціації туроператорів Росії Іллі Уманського, зараз в Криму санаторії та курорти ледь заповнені на 30% від звичайної норми. У асоціації також очікують, що за підсумками року падіння рівня розміщення гостей перевищить  50% порівняно з минулими роками.
  Попередній матеріал
  17 людей стали жертвами обвалу будинку в Індії
  Наступний матеріал
  Дітей з краматорського дитбудинку евакуювали на Харківщину
  Теги:
  Loading...