15 тис. держслужбовців - звільнять у Греції

  15 тисяч держслужбовців - звільнять у Греції. За відповідний закон - проголосував парламент країни. Ця реформа - одна з передумов для отримання Афінами чергового траншу позики від ЄС та МВФ.

  2 тисячі співробітників державних служб - залишаться без роботи вже до кінця червня. Решту - планують скоротити до кінця наступного року. Влада вважає: нововведення дозволить позбавитися від недисциплінованих співробітників і звільнити робочі місця для молодих талановитих фахівців. Втім, простих греків такі пояснення не задовольняють. Поки тривало голосування, тисячі людей протестували під парламентом.

  Антоніс Самарас, прем`єр-міністр Греції: "Ухваливши новий закон, ми ступили на непростий шлях. Але це допоможе нам досягти успіху і призведе до покращення життя у Греції".

   

  Крістіна Ангелонікі, протестувальниця: "Ми проти закону про звільнення держслужбовців. Він означає, що чимало людей втратять роботу, а ті, кому вдасться зберегти посаду - вимушені будуть працювати понаднормово. Особливо обурює, що реформа стосується і сектору освіти. Вчителям вона зашкодить, а отже постраждають і діти".

   

  Попередній матеріал
  Безпрецедентний судовий процес почався у Франції
  Наступний матеріал
  Принц Вільям вже цим літом полишить службу в армії
  Теги:
  Loading...