Ольга Кобевко
Ольга Кобевко 5 канал

"Звіти, які переважають над людськими життями": інфекціоністка розкритикувала керівників лікарень

Читайте по-русски
За словами медика, реальна ситуація в українських лікарнях істотно відрізняється від тієї, яку подає влада у своїй статистиці

Керівники лікарень в Україні думають про звіти, а не про врятування людських життів, вважає лікарка-інфекціоністка з Чернівців Ольга Кобевко. Про це вона сказала в ефірі регіонального ток-шоу "Країна" на "5 каналі".

За її словами, реальна ситуація в українських лікарнях суттєво відрізняється від тої, яку подає влада у своїй статистиці.

"Коли до нас приїжджав секретар РНБО, коли приїжджав Степанов, Ляшко, їх водили тільки по визначених місцях. Там навіть ходила поліція, яка не допускала звичайних медиків, щоб щось сказати", – сказала інфекціоністка.

"Радянщину з медицини витягнути ніяк не можуть. Оці звіти, які переважають над людськими життями – це страшно. Тому що основне для керівників – це звіт, на жаль. Для нас усередині відділення важлива людина і її життя. І цим ми відрізняємось", – зазначила Кобевко.

Нагадаємо, за минулу добу коронавірус в Україні виявили у 8899 осіб, зафіксовано 157 летальних випадків, 5100 пацієнтів одужали.

Попередній матеріал
"Перемир’я лише в голові Зеленського": що змінилося на передовій за 100 днів оголошеної тиші
Наступний матеріал
"Зеленський – невдаха, сумний клоун": хто такий Сарік Андреасян, якому президент відповідав на звинувачення у продажі зброї Азербайджану
Loading...