Генерал Павловський
Генерал Павловський фото Європейська солідарність

Звільнений з-під варти генерал Павловський та його дружина подякували Порошенку

Читайте по-русски
За словами Порошенка, Ігор Павловський назавжди вніс своє ім'я у військову історію перемог України

П’ятий президент, лідер партії "Європейська Солідарність" Петро Порошенко зустрівся з Ігорем Павловським та його дружиною Ольгою Павловською одразу після звільнення бойового генерала з-під варти. Зустріч, в якій також взяли участь керівник штабу "ЄС" Олександр Турчинов, народні депутати Ірина Геращенко та Ростислав Павленко, вийшла дуже емоційною. Про це повідомляє пресслужба партії.

"Для мене, для всієї нашої команди сьогодні це величезне свято. Це невеличкий крок до відновлення справедливості. Бо це дуже недобре, коли українські герої, які з перших днів війни, маючи за спиною 38 календарів, яких бояться вороги, проти яких Путін порушує кримінальні справи, які тримали оборону, сьогодні виявилися незахищеними від свавілля влади, яка має на меті лише політичні переслідування. Звичайно, ми не могли залишитися осторонь. Я дуже зрадів, коли "Справа громад" як громадська організація, "Брати по зброї" як ветеранська організація, "Європейська Солідарність" і наша фракція як політична організація – не залишилися байдужими всі. Декілька днів тому Олександр Валентинович підходить до мене і каже: "Я хочу, щоб ви знали, я перерахував 100 тисяч на генерала Павловського. Майже 6300 українців, хто скільки міг – як у біблійній притчі вдовиця, яка дає лепту, найдрібнішу монету, але вартує вона більше, ніж гори золота", – наголосив п’ятий президент.

За словами Петра Порошенка, генерал Павловський назавжди вніс своє ім'я у військову історію перемог України.

"Я як Верховний Головнокомандувач, який пліч-о-пліч з вами не сидів у Києві, ми з вами були на "передку". Ми з вами знаємо, що таке захищати, що таке відвойовувати землі. Що таке звільнити дві третини окупованого Донбасу. І в найважчі часи по всій лінії фронту, особливо в Маріуполі. Генерал Павловський назавжди вніс своє ім'я у військову історію перемог України", – акцентував лідер "ЄС".

Петро Порошенко звернувся до дружини генерала Ольги Павловської: "Я вчора дуже довго не міг заснути після нашої з вами розмови. Коли я сказав, що все, ми закриваємо рахунок, і зранку наші активісти громадських організацій, ветерани будуть під судом, будуть під казначейством, будуть під банком. І врешті решт будуть під Лук'янівкою для того, щоб зустріти свого героя. Отже ласкаво просимо додому, пане генерале".

Олександр Турчинов подякував дружині генерала Ользі Павловський за мужність та витримку продовж цих важких місяців.

"Їй треба дати звання Героя. Вона настільки боролася за вас. Настільки вона стійко все це переносила. Це викликає величезну повагу, і я переконаний, що ви відчували. Не тільки підтримку своїх друзів, але в першу чергу вашої дружини. Я пам’ятаю Маріуполь. 2014 рік, коли дійсно загроза над країною була смертельною. Ви тоді очолювали оборону. І ми тоді відбили всі наступи. Переламали ситуацію. Тоді було складніше. А зараз, я думаю, все стане на свої місця. І перемога буде за нами", – зазначив Турчинов.

Генерал Павловський подякував Порошенку та всім небайдужим українцям за підтримку.

"Найголовніше в цій ситуації – це підтримка. Підтримка бойових побратимів, друзів, керівництва, яке, я вважаю, на той час витримало найбільшу навалу. Як Російської Федерації, так і економічну кризу. Ніхто з них не зрозуміє сьогодні, як відбудовувалися знову сформовані бригади. Де-факто з руїн підняли Збройні сили. Підняли одну зі складових сектора безпеки і оборони – це оборонно-промисловий комплекс. І вони працювали, не було зірвано жодного ДОЗ за ті роки, починаючи з 2014, і за ті копійки, які були на той час у бюджеті нашої держави. Керівництво держави – і ви особисто, і Олександр Валентинович, брали на себе відповідальність, і тому в нас з’явилися на той час 264 зразки озброєння і техніки, які ми прийняли, новітніх. А вони сьогодні не можуть їх поставити на серію. Це просто безглуздість, безтолковість і ненавченість", – пригадує генерал Павловський.

Ігор Павловський наголосив, що потрібно бути патріотом України перш за все.

"Я дуже вдячний побратимам. Вдячний політичній силі "Європейська Солідарність". Я не хочу казати, що це партія. Я хочу сказати, що це – сила. Тому що ми все одно переможемо. Ми переможемо цю ганьбу, яку вони пишуть у своїх підозрах. Ганебно, безтолково писати на людей для того, щоб підірвати авторитет. Це мізків просто не потрібно мати", – переконаний генерал.

П'ятий президент зауважив, що український народ неможливо перемогти.

"У них це і не вийшло. Бо сьогодні про вас знає вся країна, весь світ і на ваш захист піднялися прості люди. І це дуже цінно. Нам не пощастило з діючою владою. Нам не пощастило із сусідом Путіним. Але нам точно пощастило з народом. І в цій ситуації я хочу сказати, що все одно правда з нами, Господь Бог з нами і український народ, який неможливо перемогти. Бо є дві дороги. Одна дорога – це давати вогонь у відповідь. Одна дорога, це коли ти шукаєш в очах ворога страх. А страх тому, що ти сильний. І весь світ з тобою. Це дорога наша з вами. А є інша дорога. Це коли ти на колінах шукаєш в очах Путіна мир. Коли ти забороняєш стріляти у відповідь. Коли ти робиш все можливе для того, щоб йому сподобатись. І це дорога припинення існування держави. Я пишаюсь тим, що ми з вами зробили, розбудовуючи Збройні сили. І я хочу сказати, що ваш талант, ваш патріотизм, ваш професіоналізм точно потрібен Україні", – переконаний Порошенко.

Генерал Павловський акцентував увагу: "Ви знаєте, вже пізно боятися. Зараз ламати через коліно український народ, а тим паче тих людей, які клали своє життя, і ті родини, які клали своє життя, це неможливо".

Як відомо, необхідні для звільнення генерала Павловського 18 млн грн зібрали Фонд Порошенка разом з ГО "Солідарна справа громад". 2 млн 100 тис. гривень зібрали небайдужі українці через акцію в соцмережах. Понад 6 тис. людей внесли від 10 до сотень тис. гривень. 15 млн 900 тис. грн вніс Фонд родини Петра Порошенка.

Нагадаємо, колишньому заступнику міністра оборони Ігорю Павловському, двом ексначальникам департаменту відомства, а також керівнику заводу "Кузня на Рибальському" Валерію Шандрі закидають постачання до армії у 2016-2018 роках техніки низької якості. Мовиться про бойові катери та автомобілі невідкладної медичної допомоги, які, як вважають слідчі ДБР, не відповідали вимогам і не можуть використовуватися у Збройних силах.

Також повідомлялося, що трудовий колектив заводу "Кузня на Рибальському" неодноразово заявляв про те, що тиск силових органів спрямований на знищення унікального підприємства.

Генерал Павловський у 2014 році брав участь в обороні Маріуполя, очолював сектор "М". За особисту мужність і героїзм, виявлені в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня.

Попередній матеріал
Міжнародні експерти довели факт присутності російського озброєння на окупованому Донбасі
Наступний матеріал
"На 89% знижує ризик госпіталізації та смерті": Pfizer заявляє про успішні випробування пігулок від COVID-19
Loading...
Порошенко закликав терміново ухвалити закон про кисневі станції і подякував депутатам, які підписали документ про позачергове скликання Верховної Ради

Порошенко закликав терміново ухвалити закон про кисневі станції і подякував депутатам, які підписали документ про позачергове скликання Верховної Ради

Акція на підтримку Стерненка: суд зобов'язав Геращенка та МВС пояснити "зацікавленість" Порошенка у провокаціях

Акція на підтримку Стерненка: суд зобов'язав Геращенка та МВС пояснити "зацікавленість" Порошенка у провокаціях

Порошенко закликав розглянути законопроєкт № 6006 і закласти 20 млрд грн на субсидії для громадян

Порошенко закликав розглянути законопроєкт № 6006 і закласти 20 млрд грн на субсидії для громадян

Зеленський вперше очолив антирейтинг українських політиків – соцопитування

Зеленський вперше очолив антирейтинг українських політиків – соцопитування

"З когорти справжніх Героїв": помер легендарний ветеран Другої світової Іван Залужний

"З когорти справжніх Героїв": помер легендарний ветеран Другої світової Іван Залужний

Порошенко візьме участь у Міжнародному безпековому форумі в Галіфаксі

Порошенко візьме участь у Міжнародному безпековому форумі в Галіфаксі