5 канал

"Зустрітися з Героями": польська делегація відвідала поранених бійців АТО

Чільник польського Сенату завітав до харківського шпиталю з подарунками для поранених армійців і словами підтримки українського суверенітету

Із сувенірами для військових та обладнанням для медзакладу до шпиталю приїхала делегація на чолі з головою сенату Польщі.

"Польща розуміє і підтримує Україну. Я приїхав сюди, щоби зустрітися зі справжніми героями", – сказав голова Сенату Республіки Польща Станіслав Карчевський.

Закордонних гостей поранені бійці зустрічають на лікарняних ліжках. Серед них – армієць 17-ї танкової бригади Олександр Косік. Його ушпиталили після складного поранення ноги, якого зазнав ще наприкінці березня поблизу Троїцького. Сусід по палаті – сапер Григорій Гунько. Саме готується до переведення в інститут протезування. Праву ногу боєць втратив два з половиною місяці тому під час розмінування Балаклії.

Радіють подарункам і військові медики. До шпиталю поляки привезли спеціальні лампи і лінзи для операцій, візочки, електронні ваги, стерилізаційний комплекс і аудіометр.

"Це, звичайно, корисне обладнання, аудіометри – ви знаєте, що дуже багато у нас травм, які отримують військовослужбовці: це вибухові травми, серед них – дуже багато аккубаротравм – страждає слуховий апарат, люди втрачають слух, якраз аудіометр, який сьогодні привезли, для таких пацієнтів", – прокоментував начальник клініки ушкоджень військово-медичного клінічного центру Північного регіону Олександр Бородай.

"Відразу після повернення до Польщі у мене буде розмова з міністром охорони здоров'я – ми шукатимемо можливості допомоги в реабілітації українських бійців на території нашої країни", – додав голова Сенату Польщі.

Допомагати військовому шпиталю поляки планують і надалі. І вже готують до відправлення ще одну партію медичного обладнання.

Світлана Дашкевич, В'ячеслав Кузьменко, Харків, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою:

Invictus Games: Порошенко особисто вручив "нескореним" високі державні нагороди – фото

/
/
/
/
/
нагородження "нескорених"
/
нагородження "нескорених"
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Час. Підсумки дня" – голова Конституційного суду Литви Дайнюс Жалімас
Наступний матеріал
Сім'я українського патріота Тимура Шаймарданова, який зник безвісти, отримала нагороду
Loading...

Мотузяник назвав кількість поранених бійців минулої доби

У харківському зоопарку мавпи відгризли працівнику вухо та кілька пальців

Скандальну Нелю Штепу госпіталізували просто із зали суду

"Хотів щось зробити для Батьківщини, ціною життя": 18-річний боєць-сирота підірвався на міні й тепер дуже потребує допомоги

Героям слава: На Полтавщині відкрили стелу загиблим бійцям 92-ї бригади

НА КПВВ "Мар'їнка" ворожий снайпер поранив українського прикордонника