Руслан Кашиця
Руслан Кашиця 5 канал

"Хотів щось зробити для Батьківщини, ціною життя": 18-річний боєць-сирота підірвався на міні й тепер дуже потребує допомоги

До лікарні бійця 128-ї бригади, пораненого під Торецьком, доправили з численними осколковими пораненнями й відірваною вибухом ногою

У Дніпрі рятують 18-річного бійця – сироту Руслана Кашицу. Під Торецьком хлопець підірвався на міні, йому відірвало ногу, уламками пробило живіт, він майже втратив зір. Хлопець переніс уже шість операцій, але стан і досі тяжкий, передає "5 канал".

До дніпровської лікарні 18-річного бійця 128-ї бригади, пораненого під Торецьком, доправили з численними осколковими пораненнями й відірваною вибухом ногою. Юнак підірвався на міні. Руслану перелили близько трьох літрів крові. Вже зробили шість операцій. Дві з них – щоб врятувати зір.

Хлопець осліп на ліве око, зір правого намагаються бійцю повернути. "На операційному столі він дуже просив, щоб збереглося праве око, і я йому пообіцяв це. Його чекає ще третя операція. Це заміна кришталика в перспективі", – розповідає директор Дніпропетровської обласної офтальмологічної лікарні Валерій Сердюк.

Хлопець родом із Хмельницької області. Він сирота. Ріс в інтернатах, навчався на автомеханіка. Та після першого курсу пішов на війну. Розповідає: "В мене шлях такий життєвий – не дуже. Тому вирішив, що хочу щось зробити для Батьківщини, ціною свого життя. Я розумів, на що я йду, розумів, що це небезпечно".

Нині бійця підтримують не лише лікарі, а й побратими та волонтери. Попереду ще не одна операція. "Дуже хочу, щоб лікування пройшло успішно, хочу знову побачити сонце, хочу знову побачити своїх товаришів, людей, які мені допомагали".

Наталія Світлова, Андрій Ковбаса, "5 канал"

Усім небайдужим: карта ПриватБанку 5168 7573 3216 5101 Руслан Кашиця

Дивіться також фотогалерею:

Бійцю ледь не відірвало стопу: 23-річний десантник потребує допомоги – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Давали три цигарки, чай – і працювати": ОРДЛО передали українській стороні 19 в'язнів
Наступний матеріал
Батареї – це розкіш: яке насправді житло пропонують ветеранам АТО
Loading...