українські військові ЗСУ Міноборони

ЗСУ готові виконувати завдання у разі оголошення воєнного стану в Україні – Міноборони

В оборонному відомстві вважають, що не можна виключати ймовірність ескалації конфлікту на Донбасі

У разі оголошення воєнного стану в Україні Збройні сили готові виконувати завдання керівництва держави. У цьому запевнив заступник міністра оборони України Ігор Павловський під час виступу на на Міжнародній конференції з безпеки у столиці.

"На сьогодні у разі розвитку конфлікту на сході України, у разі запровадження воєнного стану, ЗСУ, підтягнувши підготовлений резерв, повністю у змозі виконати вимоги керівництва держави в частині підтягування та розгортання для повного застосування. Тут проблем немає", - цитує Павловського "Інтерфакс-Україна".

Крім того, представник Міноборони зазначив, що підготувати та реформувати українську армію за останні три роки в умовах конфлікту вдалося завдяки Мінськими угодам.

"Завдяки тому, що є Мінський формат, у нас є низька інтенсивність конфлікту на сході країни. Це дає можливість на сьогодні виконувати низку завдань: переводити армію на професійну основу, озброювати, формувати нові структурні види, зокрема ССО", - відзначив заступник міністра оборони.

За його словами, ескалацію конфлікту на Донбасі не можна виключати.

"На сьогодні окуповані близько 43 тис. кв. км українських територій… Не виключена ескалація конфлікту", - повідомив Павловський. 

Нагадаємо, міністр закордонних справ Павло Клімкін не відкидає можливість запровадження воєнного стану в Україні.

Попередній матеріал
"Збив лося": під Києвом український боксер втрапив у незвичне ДТП
Наступний матеріал
МЗС України відреагувало на провокацію польських націоналістів у Перемишлі
Loading...