ЗНО knk.media

ЗНО-2021: Міносвіти розглядає чотири сценарії для проведення тестування

  Читайте по-русски
  Вибір конкретного варіанту залежатиме від ситуації з коронавірусом в Україні

  У Міністерстві освіти та науки розглядають чотири сценарії проведення ЗНО у 2021 році. Про це заявив т.в.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет, передає "Укрінформ".

  За його словами, вибір конкретного варіанту залежатиме від ситуації із перебігом пандемії коронавірусу в Україні.

  "Попередньо є 4 сценарії, які істотно оновили. Відповідно до нормативних документів, процедури чітко регламентовані. Мережу пунктів проведення ЗНО затвердимо не пізніше 9 квітня 2021 року", – наголосив т.в.о. міністра.

  Він також зазначив, що не пізніше ніж 30 квітня на інформаційних сторінках абітурієнтів з'явиться інформація щодо місця проведення тестування.

  Процес реєстрації на тестування має розпочатися 1 лютого наступного року, а оцінювання – з 21 травня по 16 липня. Під час реєстрації абітурієнт має зазначити, яка його мета проходження оцінювання, а також за якою шкалою він хоче бути оціненим – лише у 1-12 балів чи також у 1-200 балів. Зазначається, що це допоможе організаторам краще спланувати фінансові витрати на ЗНО та процес організації проведення тестування.

  Нагадаємо, у 2021 році зовнішнє незалежне оцінювання проводитимуть не лише з української мови та літератури, а також окремо з української мови.

  Попередній матеріал
  Давоський форум через пандемію COVID-19 можуть перенести до Сінгапуру
  Наступний матеріал
  Степанов пояснив, кому не потрібно робити повторний ПЛР-тест на коронавірус
  Loading...