Луганське, АТО
Луганське, АТО 5 канал

"Знають, що за нами – мирне населення": бійці АТО про обстріли "православних" бойовиків

Біля Кримського, що на Луганщині, бойовики зірвали перемир’я. Там великодня ніч минала під звуки обстрілів, а у понеділок найманці продовжили провокації

Близько 21:00 у великодній вечір українські позиції, що поблизу Кримського, бойовики почали обстрілювати з мінометів. Після кількох пострілів зменшили калібр. 

"Саме цим вони показують, що православ'я – це лише ширма, якою вони прикриваються. Бо справжні православні не будуть у такий святий день відкривати вогонь", – переконаний військовий Вадим.

Обстріл тривав з півгодини. У понеділок знову цілили з різних видів зброї.

"Як завжди, тільки підходять сутінки, з їхніх позицій починаються обстріли з кулеметів, важких кулеметів, зі стрілецької зброї", – розповідає боєць Іван.

Луганське, АТО
Луганське, АТО5 канал

"Намагаються викликати агресію. Вони знають, що за нами стоїть мирне населення. І часто всі ці вогневі моменти вони (окупанти – ред.) намагаються завдати, коли ми захищаємо саме мирне населення", – кажуть українські захисники.  

На провокацію армійці не піддаються. Кажуть: відповісти – означає викрити свої вогневі засоби.

"Для того, щоб зрозуміти, хто перед тобою стоїть, якими вогневими засобами володіє, необхідно провести, як то кажуть, розвідку боєм", – пояснює тактику ворога боєць Олексій.

Ворожими провокаціями керують кадрові російські військові. Це інформація від українських розвідників.

"Молодих офіцерів російської армії "прокатують" через Україну. Російські військовослужбовці, кадрові офіцери роблять ставку, основні зусилля спрямовують на підготовку диверсійно-розвідувальних груп противника. Також вони здійснюють загальне керівництво і координують роботу важких засобів озброєння", – зазначають військовослужбовці ЗСУ.

Удень найманці укріплюють свою лінію оборони. Зважаючи на це, українські захисники Кримського впевнені, що провокації триватимуть.

Вікторія Ковальова, Петро Ковальов, Луганська область, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Випалена земля": відверті фото вщент зруйнованих терористами Пісків – ФОТО

Попередній матеріал
"Клянемося служити народу Україні": у Дніпрі провели перших новобранців "весняного призову"
Наступний матеріал
"Не пташенята вже": на Львівщині випустили 100 фазанів-красенів
Loading...